Atviras Lietuvos ultimeito čempionatas

2010 02 02 | Kategorijoje: Sportas

Sausio 30-31 dienomis Kėdainių sporto mokyklos lengvosios atletikos manieže vyko atviras Lietuvos ultimeito čempionatas, į kurį atvyko svečiai iš Latvijos, Estijos ir Rusijos. Varžybose dalyvavo dvidešimt penkios komandos, kurios buvo suskirstytos į tris pogrupius vyrų, moterų ir pradedančiųjų.

Pradedančiųjų grupėje nugalėtojais tapo Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos moksleiviai Gimnazijos komandos sudėtis: O.Juodis, R.Ridikas, A.Ambrasas, Ž.Kielė, G.Jakimavičius, M.Galinauskas, D.Čerepokas. Šioje grupėje žaidimo dvasios prizas atiteko komandai iš Klaipėdos „Marių Meškos“.

Vyrų grupės nugalėtojais tapo svečiai iš Estijos komanda „FreezeB“, kurie finale įveikė „Zepps“ komandą iš Vilniaus. Krakių komanda šiame čempionate užėmė vienuoliktąją vietą. Komandos sudėtis: V.Juodis, M.Bukauskas, M.Linius, B.Cechanavičius,  E.Nenortas, G.Katkus, A.Simanynas, J.Janušauskas, G.Damašauskas, V.Armalas. Vyrų grupėje garbingo žaidimo prizas atiteko „Vorų“ komandai iš Trakų Vokės.

Moterų pogrupyje nugalėtojomis tapo „Bubblicious“ komanda iš Vilniaus, žaidimo dvasios prizas atiteko taip pat „Bubblicious“ merginoms. „Banzai“ komandai atstovavo krakiškės R.Varnaitė, G.Ūmantaitė, G.Jakimavičiūtė jos čempionate užėmė septintąją vietą. G.Petraitytės ir R.Salynaitės atstovaujama komanda „V-K“ čempionate užėmė šeštąją vietą.

Viktoras Armalas

Knypava.lt

Komentarai 8 į “Atviras Lietuvos ultimeito čempionatas”

 1. Kava rašo:

  Didis tas mokytojas, kuris darbu įrodo tai, ko moko.

 2. smalsutis rašo:

  kas per daiktas tas ultimeitas?

 3. Kava rašo:

  supranta tik sportuojantys

 4. :) rašo:

  Pritariu

 5. pikts rašo:

  matyt ir patys nežinot, kas per daiktas:-(

 6. rasa rašo:

  Ultimeitas yra nekontaktinis, komandinis, vienas iš žaidimų, įtrauktas į Pasaulio žaidynių programą. Jis jungia kelių sporto šakų – futbolo, krepšinio, amerikietiškojo futbolo – elementus. Pagrindinis ultimeito žaidimo „įrankis“ – skraidantis diskas (žinomas kaip skraidanti lėkštė).

  Išskirtinis ultimeito bruožas – tai žaidimas, kuriame nėra formalių teisėjų, todėl visus kilusius ginčus žaidėjai sprendžia patys, laikydamiesi garbingo žaidimo principų.

  Vienas iš šio žaidimo tikslų – išlaikyti žaidimo dvasią, kuri grindžiama tolerancija, gera valia, sportine garbe ir meistriškumu. Kiekvieno turnyro metu visos komandos balsuodamos išrenka komandą, kuri geriausiai atitinka išvardintus kriterijus, ir gauna “Žaidimo dvasios” prizą.

  Kažkas panašaus;))

 7. nieko sau rašo:

  tai ką - bliūdelį kažkokį mėto ir viskas?

 8. to nieko sau rašo:

  > tai ką – bliūdelį kažkokį mėto ir viskas?
  visu taisykliu ir reglamento tikrai niekas cia neides Trumpai - Ultimate komandinis zaidimas, taskai skaiciuojami panasiai kaip amerikietishkame futbole, t.y. diskas turi buti pagautas iskaitineje zonoje.

  o taip pat yra dar 8ios sporto sakos su disku. Populiariausi is ju: freestyle (kas graziau ismes, pagaus ar pan), discgolf (zaidziama kaip golfás - tik irankiai yra lekste ir krepsys i kuri reikia imesti).

Rašykit komentarą

Saugumo kodas:

Knypava.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

Knypava.lt privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.