Kėdainių kalbų mokykla kviečia

2010 02 08 | Kategorijoje: Kultūra ir švietimas

Kėdainių kalbų mokykla kviečia 4–7 klasių moksleivius lankyti 20 val. anglų kalbos kursus.

Ypač laukiame penktokų ir septintokų, kurių grupės jau mokėsi I pusmetį.

Kviečiame ir aukštesniųjų klasių mokinius, norinčius pasirengti tarptautiniams egzaminams.

Kompetentingi ir tolerantiški mokytojai pagal individualias mokymo programas padės pagilinti turimas anglų kalbos žinias, suteiks naujų įgūdžių.

Kursų kaina priklausys nuo klausytojų skaičiaus grupėje (nuo 10 iki 20 Lt už akad. val.). Prašytume registruotis iki vasario 15 d. elektroniniu paštu kmok@jrk.lt, telefonu 50242.

Planuojama kursų pradžia – vasario 20 d. Užsiregistravusius informuosime elektroniniu paštu, telefonu. Jei turite klausimų, pageidavimų, skambinkite arba rašykite. Išsamesnę informaciją rasite www.kalbumokykla.lt.

Malonių akimirkų mokantis užsienio kalbų

Kėdainių kalbų mokyklos informacija

Knypava.lt

Rašykit komentarą

Saugumo kodas:

Knypava.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

Knypava.lt privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.