Prasminga valanda su pareigūne Danute Mykolaitiene

2010 02 10 | Kategorijoje: Susitikimai

Vasario 4 d. popietę Suaugusiųjų mokymo centro bendruomenė susirinko į susitikimą su Kėdainių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio vadove Danute Mykolaitiene.

Viešnia supažindino su Policijos komisariato veikla, pristatė kiekvieną skyrių, domėjosi, ką mūsų bendruomenė žino apie Policijos komisariato veiklą. Pateikė įdomių klausimų, o sulaukusi atsakymų, juos komentavo. 

Sužinojome, kad Kėdainiai nesaugus miestas, kad tik du  policijos ekipažai budi mieste, kad mes turime būti atsargūs, kad būtume saugūs. Patvirtino, kad saugesnės yra moterys, o vyrai nukenčia dažniau, galbūt dėl didesnio pasitikėjimo.

Kalbėjomės apie saugumą gatvėje –  vairuotojų ir pėsčiųjų elgesį bei atsakomybę.  Paskatino visus įsigyti atšvaitus ir pateikė puikių pavyzdžių iš Stokholmo. Ten visi yra matomi – dėvi ryškias liemenes, spindinčias juosteles ant drabužių, rankinių. Kėdainiuose pamačiusi žmogų su atšvaitu Prevencijos poskyrio vadovė Danutė Mykolaitienė norėtų sustoti ir nuoširdžiai  padėkoti, kad žmogus rūpinasi savo ir kitų saugumu. Deja, tokių  maža.

Kėdainių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio vadovė Danutė Mykolaitienė papasakojo, kaip kovojama su viešosios tvarkos pažeidėjais, kokia atsakomybė jų laukia.

O baudžiama gana griežtai – baudos nuo šimto iki kelerių tūkstančių. Kalbėjo apie narkotikų,  alkoholio vartojimą, rūkymą, garsios muzikos klausymąsi. Pateikė  įvairių situacijų pavyzdžių ir patvirtino, kad reikia nuolat domėtis taisyklėmis, jų nepažeidinėti, nes nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.

Abiturientus domino policijos pareigūno profesija. Viešnia nuoširdžiai papasakojo apie savo darbą, atsitiktinai pasirinktą, tačiau pamiltą. Patikino abiturientus, kad tai sunkus, atsakingas darbas, reikalaujantis pasitikėjimo, gero fizinio pasirengimo.

Atsakiusi į visus Suaugusiųjų mokymo centro bendruomenės klausimus viešnia priminė policijos ir pasitikėjimo linijos telefonus, padovanojo kalendoriukus ir lipdukus su svarbia informacija ir pakvietė sekmadienį per LNK  televiziją pažiūrėti transliuojamą iškilmingą „Auksinių širdžių“ apdovanojimo ceremoniją.

Juk  Policijos komisariato Prevencijos poskyrio vadovės Danutės Mykolaitienės nuoširdaus darbo vaisius – „Policijos jaunimo centras“ įvertintas nominacija „Auksinės širdies organizacija“.

Greitai prabėgo prasminga valanda su Prevencijos poskyrio vadove Danute Mykolaitiene. Už šiltą bendrystę, už vertingus patarimus, už gerus darbus viešniai padovanojome pavasarinių tulpių puokštę ir padėkojome A. Milinienės „Laiško ant sniego“  žodžiais: 

Kaip tau grąžinti gerumo skolą? 

Nutieskite gerumo tiltą  

per šaltą vandenį 

pas vienas kitą 

ir būsiu jums ranka pasiekiama.

 

Kėdainių suaugusiųjų mokymo centro informacija

Knypava.lt

Vienas komentaras į “Prasminga valanda su pareigūne Danute Mykolaitiene”

  1. simas rašo:

    Vienintelė tan iš visų moteriškių gebanti profesionaliai į visus klausimus atsakyti…

Rašykit komentarą

Saugumo kodas:

Knypava.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

Knypava.lt privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.