Savaitės kriminalai

2010-09-14 | Skiltis: Krašto naujienos

Rugsėjo 6 - 12 dienomis Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariate užregistruota 19 pranešimų ir pareiškimų apie įvykdytas nusikalstamas veikas. Išaiškinta – 7.

11-metė Kėdainietė tapo plėšikų auka

Vakare, apie 19.00 val. mergaitę, einančią Žemaitės gatve, pėsčiųjų tiltu virš Smilgos upelio, užpuolė du nepažįstami 16-18 metų amžiaus jaunuoliai, pargriovė ant žemės, suko dešinę ranką ir reikalavo atiduoti pinigus. Nukentėjusioji dėl rankos traumos kreipėsi į Kėdainių ligoninę, kur suteikus medicininę pagalbą išleista į namus.

Vagystė Surviliškyje

Rugsėjo vienuoliktosios ryte 10.00 val. vyriškis pastebėjo, kad nuo dirbtuvių, esančių Surviliškio miestelyje, pavogtos dvi vaizdo stebėjimo kameros, o iš kombaino pavogtas akumuliatorius. Nuostolis - 1 500 litų.

Vainotiškių kaime vagys ,,apšvarino“ sandėliuką

Rugsėjo 12-osios pavakarę, apie 17.00 val. Vainotiškių kaimo gyventojas pasigedo dviejų, vyriško ir moteriško bėginių dviračių, krūmapjovės, smūginio gręžto bei gręžtų komplektų, autokosmetikos rinkinio. Vagys pasisavino daiktų už 2 770 litų. Manoma, kad į sandėliuką patekta pritaikius spynos raktą.

Kėdainių r. PK informacija

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: