Nauja paslauga Lietuvos rinkoje – siuntų dėžutės

2010-12-16 | Skiltis: Visuomenė

AB Lietuvos paštas pristato naują paslaugą Lietuvos rinkoje – siuntų dėžutes. Įsigijus dėžutę, siuntimas nieko nekainuoja. Siuntų dėžutėmis prekiaujama 65-iuose didžiuosiuose paštuose bei 14-oje didžiųjų prekybos centrų „Rimi Hypermarket“, o netrukus Lietuvos paštas ketina jomis prekiauti ir kituose šalies prekybos centruose.

„Lietuvos paštas siekia savo paslaugas padaryti kuo patogesnes klientui. Tad siūlydami siuntų dėžutes tikimės, kad jos paskatins dar daugiau žmonių prisiminti savo artimuosius ir nusiųsti jiems siuntinuką. Klientui tereikia ant pašte ar prekybos centre įsigytos dėžutės užrašyti gavėjo ir siuntėjo adresus, įdėti norimą siųsti daiktą ir atiduoti ją Lietuvos pašto klientų aptarnavimo specialistui, o prekybos centre – informacijos skyriaus darbuotojams“, – naują paslaugą komentuoja Lietuvos pašto Klientų aptarnavimo departamento grupės vadovė Neringa Savickienė.

Naujosios siuntų dėžutės – ne tik pakuotės, bet kartu ir apmokėta siuntimo paslauga.

„Už fiksuotą mokestį įsigyjate siuntų dėžutę. Į ją dedate tai, ką norite, ir tiek, kiek norite – svarbiausia, kad dėžutė nesuplyštų ir sandariai užsidarytų. Ir tuomet siunčiate. Paslauga yra apmokėta iš anksto, tad kaina nuo svorio nepriklauso“, – teigia Lietuvos pašto Klientų aptarnavimo departamento grupės vadovė.

Siuntų dėžutės Lietuvoje pristatomos asmeniškai gavėjui į rankas. Jei adresato nerandama, jam paliekamas pranešimas, kad siuntą galima atsiimti pašte. Kitose Europos Sąjungos šalyse siuntinys keliauja pagal jose galiojančią tvarką. Be to, klientui duodamas siuntos sekimo kodas, su kuriuo Lietuvos pašto tinklalapyje www.post.lt galima sužinoti siuntos buvimo vietą ir pristatymo laiką.

Siųsti Lietuvoje skirtos dviejų dydžių dėžutės: maža (7,99 Lt) ir didelė (11,99 Lt). Siųsti į ES valstybes – vieno dydžio dėžutė (26,99 Lt).

Šiuo metu siuntų dėžutėmis prekiaujama 65-iuose paštuose. Siuntų dėžučių taip pat galima įsigyti 14-oje „Rimi Hypermarket“ prekybos centrų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje ir Alytuje.

„Ši Lietuvos pašto paslauga dar labiau priartina paštą prie klientų ir suteikia galimybę išsiųsti siuntinį neišeinant iš prekybos centro. Siuntų dėžutes, kaip ir kitus produktus, galima rasti tiesiog prekybos centro lentynoje, o siuntinį atiduoti į prekybos centro informacijos skyrių arba artimiausią Lietuvos pašto logotipu pažymėtą aptarnavimo vietą. Taigi klientai apsipirkdami drauge gali pagalvoti ir apie savo artimuosius – nusiųsti jiems netikėtų dovanų: knygų, saldainių ar net šiltų kojinių“, – teigia UAB „Rimi Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene Jovita Bagdonaitė.

Lietuvos paštas planuoja, kad netrukus siuntų dėžučių atsiras ir kituose prekybos centruose.

„Tikimės, kad paslauga išpopuliarės ir ypač tiks skubantiems, daug dirbantiems žmonėms, kuriems rūpi artimieji, bet dažnai neužtenka laiko nusiųsti jiems kažką mielo. Planuojame, jog naujosios pašto dėžutės padidins mūsų siuntinių kiekį bendrame siuntų sraute“, – teigia Lietuvos pašto Klientų aptarnavimo departamento grupės vadovė.

Transp.lt

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: