„Sodra“ gyventojus ragina saugotis apgavikų

2011-01-12 | Skiltis: Tema

Pastaruoju metu vis pasikartojant atvejams, kai, prisidengus Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos („Sodros“) vardu ir pasinaudojus žmonių patiklumu, iš jų išviliojami pinigai, institucijos direktorius Mindaugas Sinkevičius ragina žmones būti budresniais ir netikėti kalbomis, kad „Sodros“ darbuotojas lankosi gyventojų namuose.

„Dar kartą norime atkreipti gyventojų dėmesį į tai, kad „Sodros“ darbuotojai į gyventojų namus nevaikšto ir jokių piniginių reikalų netvarko. Gaila, kad prisidengdami institucijos vardu apsišaukėliai patenka į privačią žmonių erdvę, o jie nukenčia dėl patiklumo“, - tvirtino M. Sinkevičius.

Jo teigimu, jei žmogus pageidauja gauti pensiją į namus, tai taip pat vyksta ne per „Sodros“ darbuotojus, bet per tokias paslaugas teikiančias įmones. „Sodros“ darbuotojas tikrai neapsilankys gyventojų namuose ir neatneš netikėtai padidėjusios pensijos ar priskaičiuotos naujos pašalpos, netikrins jokių piniginių santaupų.

„Jei atsiranda būtinybė kokius klausimus aptarti, rašomas laiškas ir žmogus kviečiamas į teritorinį skyrių. „Sodros“ darbuotojai seniai nebevaikšto po namus, nebent apsilankoma pas šimtamečius, kuriuos, iš anksto informavus, ateinama pasveikinti su gražiu jubiliejumi“, - patikino M.Sinkevičius.

Socmin.lt

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: