Finišavo 2010–2011 m. Kėdainių rajono mažojo futbolo pirmenybės

2011-01-18 | Skiltis: Sportas

Kėdainių rajono 234 įvairaus amžiaus futbolininkai Sporto mokyklos futbolo manieže nuo 2010 gruodžio 15 d. iki 2011 m. sausio 15 d. varžėsi pirmoje ir antroje lygose dėl rajono mažojo futbolo pirmenybių nugalėtojo vardo.

Pirmoje lygoje rungtyniavo 8 komandos: „Veteranas“, „Gatvės lyga“, „Respublika“, „Vilainiai“, „Kėdainiai“, SK „Bronas“, „Liepų alėja“, „Respublikos-36“. Antroje lygoje rungtyniavo 9 komandos: „SM-97“, „SAVI“, „SM-96“, SK „Bronas 2“, „Legionas“, „SM-93“, „Josvainiai“, „Topsportas“, „Nevėžio fanai“.

Varžybos vyko vieno rato sistema, po to žaistos atkrintamosios rungtynės ir finalinio etapo varžybos dėl galutinių vietų turnyrinėje lentelėje. Buvo sužaista 80 rungtynių. Jas nepriekaištingai vykdė futbolo teisėjai: Gintaras Čečkauskas, Renatas Petronis, Martynas Šležys, Paulius Šatraitis, Simonas Sipavičius, Vidmantas Urbonas, Donatas Jodenis, Andrius Urbšys, Vygandas Jodenis, vyr. sekretorius Arnas Argustas. Pirmenybėms vadovavo didelę futbolo varžybų organizavimo patirtį turintis Specialiosios mokyklos kūno kultūros mokytojas, šių pirmenybių vyr. teisėjas Rytis Šležys.

Antroje lygoje finaliniame etape dėl 3-ios vietos kovojo „SAVI“ su „SM 93“. Pergalę rezultatu 4:1 pasiekė ir bronzos medalius iškovojo komanda „SAVI“. Dėl pirmosios vietos susitiko SK „Bronas 2“ su „Legiono“ komanda. Pergalę 7:3 pasiekė SK „Bronas 2“ komanda ir tapo antrosios lygos mažojo futbolo pirmenybių nugalėtoja. Geriausiu antrosios lygos pirmenybių žaidėju pripažintas Justas Sipavičius iš SK „Bronas 2“ komandos, rezultatyviausiu žaidėju tapo Arminas Lukoševičius taip pat iš SK „Bronas 2“ komandos, geriausias vartininkas – Artūras Kolojanskas iš komandos „SAVI“, o kilnaus žaidimo prizas atiteko Donatui Petroniui iš „Legiono“ komandos.

Pirmoje lygoje finaliniame etape dėl 3-ios vietos varžėsi „Kėdainiai“ su „Respublika“. Normalus rungtynių laikas neišaiškino nugalėtojo, todėl pagal varžybų reglamentą buvo skirti pratęsimo du kėlinukai po 5 min. Pergalę šventė ir bronzos medalius pirmoje lygoje iškovojo komanda  „Kėdainiai“.

Dėl nugalėtojų vardų susitiko komandos SK „Bronas“ ir „Vilainiai“.

Po pirmojo kėlinuko 5:1 pirmavo „Vilainių“ komandos futbolininkai, tačiau antrame kėlinyje varžovus skyrė vos 1 įvartis, tolimesnėje kovoje išryškėjo „Vilainių“ komandos pranašumas ir jie šventė pergalę rezultatu 12:5 bei tapo rajono pirmenybių nugalėtojai.

Geriausias 1-os lygos futbolininkas – Aretas Gėgžna iš komandos SK „Bronas“, rezultatyviausias žaidėjas – Aivaras Lyderis iš „Vilainių“ komandos (įmušęs pirmenybėse 38 įvarčius), geriausias vartininkas – Arūnas Skorupskas iš SK „Bronas“, o kilnaus žaidimo prizas atiteko „Respublikos“ komandai.

Abiejų lygų komandos nugalėtojos ir prizininkės apdovanotos Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros departamento Kultūros ir sporto skyriaus diplomais ir taurėmis, žaidėjai – atitinkamo laipsnio medaliais bei diplomais. Apdovanojimai įteikti ir atitinkamų nominacijų žaidėjams.

Prieš pirmos lygos varžybų uždarymą Kėdainių rajono futbolininkai, futbolo veteranai, Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros departamento Kultūros ir sporto skyriaus darbuotojai pasveikino buvusį futbolo komandos „Nevėžis“ žaidėją, daugkartinį šalies futbolo pirmenybių nugalėtoją, ilgametį futbolo trenerį Vidmantą Urboną su garbingu jubiliejumi ir palinkėjo treneriui neišsenkančios energijos, geros sveikatos ir ilgų bei džiugių metų.

Kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Gediminas Misius, dėkodamas visiems, kas prisidėjo prie šių pirmenybių organizavimo, linkėjo futbolininkams gero pasisekimo ruošiantis vasaros sezonui, garbingai ginant Kėdainių rajono futbolo garbę įvairaus rango varžybose.

Tokia gražia nata ir finišavo mūsų krašto 2010–2011 m. mažojo futbolo pirmenybės.

Gediminas Misius

Kėdainių r. savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: