„Pirmokų lyga“ - ketvirtadienį finalai ir uždarymas

2011-01-19 | Skiltis: Sportas

Sausio 20 d. nuo 9 val. Kėdainių sporto mokyklos futbolo manieže įvyks I-asis 2010-2011m. Kėdainių rajono mokyklines įstaigas lankančių pirmokų vaikų futbolo turnyras „Pirmokų lyga“, FK „Nevėžis“ pereinamajai Taurei laimėti.

Turnyro tvarkaraštis:

Dėl mažosios taurės susitinka:

9.00 val. I pora J. Paukštelio pagrindinė m – kla : Krakių M.Katkaus gimnazija

9.20 val. II pora Vilainių mokykla – darželis „Obelėlė“ : „Aušros 2“ vidurinė m – kla

9.40 val. I ir II poros pralaimėtojai

10.00 val. I ir II poros laimėtojai

Dėl pagrindinės turnyro taurės ir prizinių vietų susitinka:

10.20 val. I pora M. Daukšos pagrindinė m – kla : Mokykla – darželis „Vaikystė“

10.40 val. II pora „Ryto“ vidurinė m – kla : „Aušros 1“ vidurinė m – kla

11.000 val. Dėl 3-4 vietos susitinka I ir II poros pralaimėtojai

11.20 val. Dėl 1-2 vietos susitinka I ir II poros laimėtojai

Organizatoriai linki visiems geros nuotaikos ir sportinės sėkmės Finaliniame etape. Kviečiame komandos vadovus suburti savo mokyklos sirgalius, vaikų tėvelius ir jų artimuosius palaikyti savo komandą.

Turnyro organizatoriai ir rėmėjai pasirūpino, kad pedagogų ir moksleivių pastangos būtų tinkamai įvertintos ir žada puikius prizus. Visi turnyre dalyvavę moksleiviai gaus po prizelį atminimui - turnyro ženkliuką ir lipdukų. Nugalėjusi mokykla bus apdovanota įspūdinga pereinamąja Taure, komandai bus padovanota „Hummel“ firmos sportinė apranga, o „ČILI“ picerija nugalėtojus pavaišins picomis. Visi prizininkai bus apdovanoti Taurėmis, medaliais ir diplomais, o geriausieji turnyro žaidėjai (vartininkas, puolėjas, gynėjas ir rezultatyviausias žaidėjas) paskatinti asmeniniais prizais. Prizais taip pat bus apdovanoti ir mokymo įstaigų komandų vadovai. Apdovanojimus įteikti į uždarymą atvyks Lietuvos futbolo federacijos atstovai, Kėdainių rajono savivaldybės atstovai, turnyro pagrindinis rėmėjas UAB „Vesiga“ direktorius S.Grinkevičius ir kt.

Pagrindinis rėmėjas: UAB „Vesiga“

Rėmėjai: Kėdainių rajono savivaldybė, FK „Nevėžis“, Lietuvos futbolo federacija, UAB „Bieltransa“, „Hummel“, „Čili“ Kėdainiai picerija.

Informaciniai rėmėjai: Kėdainių krašto televizija, kabelinė televizija „Rygveda“, laikraščiai „Kėdainių garsas“, „Kėdainių Mugė“, „Rinkos aikštė“, tinklapiai www.kedainietis.lt, www.knypava.lt

Saulius Skibiniauskas

FK „Nevėžis” prezidentas

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: