„Dotnuvos projektai“ išsiplėtė iki Estijos

2011-01-20 | Skiltis: Krašto naujienos

Nepriklausomybės metais įsisteigusi bendrovė „Dotnuvos projektai“ atidarė savo padalinį Estijoje. Ši dukterinė dotnuviškių įmonė Estijoje prekiaus kombainais, traktoriais, žemės dirbimo padargais, grūdų sandėliavimo įranga ir sertifikuotomis sėklomis.

Estijoje – tik gera pradžia

„Estijos rinka – mums dar gana nauja. Iki šiol ten prekiavome tik nedidelėmis apimtimis, tik per vietinius tarpininkus, ir tik sertifikuotomis sėklomis. Šiuo metu su estais deramės dėl žemės ūkio technikos prekybos ir serviso centro įsigijimo, kuriame regioninį šių paslaugų tinklą. Jau pavyko suformuoti gana patyrusį, rinką ir produkciją išmanantį regioninių pardavimų vadybininkų kolektyvą,“– sako bendrovės „Dotnuvos projektai“ generalinis direktorius Rimantas Dapkus.

Planuojama, kad jau šių metų pavasarį Estijos įmonėje „Dotnuvos projektai AS“ dirbs 20 darbuotojų.

Latvijoje jau įsibėgėjo

Primename, kad praėjusiųjų metų gegužę bendrovė ,,Dotnuvos projektai“ atidarė antrinę įmonę ir Latvijoje – Jelgavos mieste. Latvijoje dotnuviškiai prekiauja jau apie penkerius metus. Šiauriniams mūsų šalies kaimynams siūloma kombainų, traktorių, žemės dirbimo padargų, grūdų sandėliavimo įrangos, sertifikuotų sėklų.

Iki šios įmonės atidarymo dotnuviškiai Latvijoje per vietinius partnerius prekiavo daugiausiai sertifikuotomis sėklomis ir grūdų sandėliavimo įranga. Po įmonės atidarymo dotnuviškių verslo apimtys Latvijoje padidėjo daugiau kaip penkis kartus.

Paslaugos – pagal poreikį

Baltijos šalyse ,,Dotnuvos projektai“ išskirtinai atstovauja pasaulinio garso žemės ūkio technikos bei įrangos gamintojus – „Case IH“ (JAV), „Kverneland Group“ (Norvegija), „Cimbria“ (Danija).

Dotnuviškiai ir jų padaliniai ne tik prekiauja žemės ūkio technika, bet ir ją remontuoja – tiek garantiniu laikotarpiu, tiek jam pasibaigus. Bendrovėje galima įsigyti ir naujos, ir jau naudotos technikos. Praėjusiųjų metų „Dotnuvos projektų“ apyvarta viršijo 150 mln. litų.

laikraštis ,,Kėdainių mugė“

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: