NTAKK svetainėje www.koalicija.org – dar naujesnė informacija apie tabako, alkoholio ir narkotikų kontrolę iš viso pasaulio

2011-02-04 | Skiltis: Sveikata

Nacionalinė tabako ir alkoholio kontrolės koalicija primena, kad svetainėje www.koalicija.org galite rasti naujausią tabako, alkoholio ir narkotikų kontrolės informaciją iš viso pasaulio. Svetainės skiltyje NAUJIENOS rasite susistemintą ir nuolat atnaujinamą informaciją, nuorodas į naujausias publikacijas pasaulio spaudoje, mokslinius straipsnius, naujienlaiškius.

Svetainė papildyta nauju naujienlaiškiu, kurį nuo šiol galėsite rasti Koalicijos svetainėje. Nordan News kas savaitę pateikia naujienas (anglų kalba) apie narkotikus ir alkoholį iš užsienio spaudos. Čia sužinosite apie tai, kas vyskta Baltijos regione. Plačiau apie Nordan organizaciją svetainėje www.nordan.org.

Kaip ir anksčiau svetainėje yra prienami Europos rūkymo prevencijos tinklo (European Network for Smoking Prevention) informacinai biuleteniai bei GLOBALink Medicinos žurnalo (Globalink Medical Journal) naujienlaiškiai. European News Bulletin [ENSP] (anglų kalba) - kiekvieną savaitę publikuojamas Europos rūkymo prevencijos tinklo naujienlaiškis, kuriame pateikiamos Europos šalių tabako kontrolės naujienos, pristatomi nauji tyrimai, renginiai, taip pat supažindinama su tabako industrijos naujienomis. GLOBALink Medical Journal Update (anglų kalba) – Globalink tinklo savaitinis mokslo publikacijų naujienlaiškis, kuriame rasite naujausių straipsnių iš viso pasaulio santraukas bei nuorodas į pilnus tekstus.

Rašantiems ir besidomintiems alkoholio kontrolės klausimais siūlome Europos alkoholio politikos aljanso (European Alcohol Policy Alliance) bei Lauri Beekman rengiamus naujienlaiškius. Eurocare Newsletter (anglų kalba) – Europos alkoholio politikos aljanso leidžiamame naujienlaiškyje sužinosite ES alkoholio kontrolės politikos naujienas, naujausius mokslinius tyrimus ir studijas, artimiausius įvykius, įdomias publikacijas, taip pat alkoholio industrijos naujienas. Alcohol News (anglų kalba) - savaitinis publikacijų pasaulio spaudoje rinkinys alkoholio kontrolės tema. Naujienlaiškyje pateikiamos viso pasaulio alkoholio kontrolės naujienos bei publikacijos susiję su alkoholio žala.

Šiuo metu svetainėje www.koalicija.org galite susipažinti su nauju Koalicijos leidiniu „Rodykim tiesą! Įspėjimai gali išgelbėti gyvybes“. Leidinyje pristatoma bendroji pakuotė tabako produktui, pateikiami iliustraciniai ir teksto pavyzdžiai sukurti naudoti and tabako pakuočių Lietuvoje, pristatoma vaizdinių įspėjimų statistika pasaulyje, pateikiama 10 priežasčių, kodėl Lietuvoje reikalingi vaizdiniai įspėjimai ant bendrųjų tabako pakuočių, pateikiami apklausų ir tyrimų duomenys, atskleidžiantys bendrųjų tabako pakuočių bei vaizdinių įspėjimų poveikį vartotojams ir kt. Svetainėje taip susipažinsite su parengtais tabako gaminių pakuočių pavyzdžiais.

SAM informacija

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: