Golden Parazyth naują mini albumą „Shelter“ dalins prie koncertų durų

2011-04-05 | Skiltis: Įvairenybių palėpė

Susitikę su elektronikos kūrėju Golden Parazyth vos spėjame konspektuoti naujienas. Šokinėjame nuo temos prie temos – koncertai užsienyje, kelionės, būsimas albumas, naujausio kūrinio „Izabelle“ premjera, pasikeitusi grupės sudėtis ir taip toliau. Skubiai Golden Parazyth išbertos muzikinės naujienos ir ambicijos verčia dar nekantriau laukti balandį numatomų koncertų ir vasaros festivalių.

Žiemą praleidęs kūrybos fazėje, Golden Parazyth ir grupė šiomis dienomis jau baigia ruošti naują koncertinę programą. Scenoje matysime pirmiausia debiutavusį kaip solo kūrėją – Golden Parazyth, ilgalaikį jo muzikinį partnerį K@ ir grupės naujoką – smuikininką Simą Butavičių. Simą dažnai matome koncertuojant ir su Alina Orlova. „Dabar esame trys. Kiekvienas jaučia savo vietą ir kartu esame didelė jėga!“, - pasakojo Golden Parazyth. Dar prieš metus grupę sudarė penki muzikantai – Golden Parazyth tvirtina, kad grupės sudėtis pakito labai natūraliai.

Naujausios Golden Parazyth dainos – „Regatta of Happiness“ ir „Izabelle“ – balandį bus išleistos mini albume „Shelter“. „Izabelle“ – lengvas, bet ir gilus, sudėtingas meilės pasaulis. O „Regatta of Happiness“ – tai meilė gyvenimui, aplinkai, žmonėms, viskam, kas mus supa“, - paprašytas po sakinį skirti kiekvienai naujai dainai, dėstė Golden Parazyth.

Klausykite naujausios Golden Parazyth dainos „Izabelle“:

http://www.youtube.com/watch?v=E8vdr9rY6t0

„Albumą „Shelter“ dovanosime atėjusiems į koncertus, jo nebus prekyboje“, - užsiminė dainininkas. Leidinyje – ne tik dvi naujos dainos, bet ir pora muzikinių improvizacijų – „Izabelle (K@ remake)“ bei „Izabelle (Shkema remix)“.

Išleidęs naują mini albumą „Shelter“, Golden Parazyth aplankys didžiuosius Lietuvos miestus ir koncertus surengs: balandžio 8 d. Klaipėdoje („Švyturio menų doke“), balandžio 15 d. Kaune („Lituanica“ fabriko patalpose), balandžio 29 d. Vilniuje (klube „Havana Social Club“). Pirmieji 200 atėjusiųjų į šiuos koncertus gaus po „Shelter“ mini albumą dovanų. Balandžio 22 dieną Golden Parazyth mini albumą „Shelter“ pristatys festivalyje „Inferno“ Šiauliuose.

Golden Parazyth muzika ir informacija:

http://www.facebook.com/GoldenParazyth

http://soundcloud.com/golden-parazyth/gg-output-stereo-out

http://www.youtube.com/goldenparazythvideo

http://www.monako.lt/index.php?profileid=28&ppage=1

Videoflyeris (Klaipėda):

http://www.youtube.com/watch?v=I9mWT-W7LD0&feature=related

 Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: