Kėdainių rajono salės tinklinio pirmenybių nugalėtojai „JOSVAINIAI“

2011-04-06 | Skiltis: Sportas

2011 m. kovo 27 d. baigėsi pirmosios Kėdainių rajono salės tinklinio pirmenybės kuriose dalyvavo 7 komandos. Komandos pirmenybiu metu tarpusavyje susitiko po vieną kartą. Pusfinalyje susitiko 4 geriausius rezultatus pirmenybėse parodžiusios komandos.

Pirmajame pusfinalyje Kėdainių tinklinio klubas nesunkiai įvekė savo priešininkus - „Respublikos 36“ tinklininkus rezultatu 3-0. Antrajame pusfinalyje viskas klostėsi kiek kitaip. Čia susitiko „Ažytėnų“ ir „Josvainių“ tinklinio komandos. „Josvainiečiai“ laimėjo pirmąjį setą ir atrodė, kad tvirtai tiki savo pergale. Tačiau antrajame sete viskas pasikeitė,“Ažytėnų“ komanda puikiai pasinaudojo „Josvainių“ komandos klaidomis ir išlygino rezultatą 1:1. Kituose dviejuose setuose vis dėl to išryškėjo „Josvainių“ tinklininkų pranašumas kurie nugalėjo savo priešininkus 3:1.

Kovoje dėl trečios vietos susitiko „Ažytėnai“ ir „Respublikos 36“ tinklininkai. Ažytėniškiai nuo pat pirmųjų žaidimo akimirkų isiveržė į priekį ir neleido varžovams juos pasivyti bei pelnytai nugalėjo rezultatu 3-0 ir iškovojo Kėdainių salės tinklinio bronzos medalius.

Didysis finalas kaip ir buvo galima tikėtis prasidėjo nervingai ir atkakliai. Čia suikovė Kėdainių tinklinio klubo ir „Josvainių“ tinklininkai. Pirmąjį setą laimėjo Josvainiškiai. Antrajame setė vaizdas aikštelėje pasikeitė, „Josvainių“ tinklininkai pradėjo klysti ir Kėdainių tinklinio klubas puikiai tuo pasinaudojo ir ne tik išlygino, bet ir persvėrė reazultatą savo naudai 2:1. Prasidėjus ketvirtajam setu Kėdainių tinklinio klubas pradėjos skubėti ir klysti. Josvainiečiai išlygino rezultatą 2:2. Kaip ir tikrame finale išaiškinti čempionų nugalėtojų vardus prireikė ir penktojo seto kuris yra žaidžiamas tik iki 15 taškų. Kuomet švieslentė rodė rezultatą 13 – 7 Kėdainių tinklinio klubo naudai jau salėje niekas neabejojo kas taps pirmaisiais Kėdainių salės tinklinio čempionais. Tačiau visiškai kitos nuomonės buvo „Josvainių“ komanda, kuri sugebėjo susitelkt ir ne tik išlygino rezultatą, bet ir

tiksliai paduodami kamuoli, bei neklysdami gynyboje išplėšė gražią pergalę bei tapo pirmaisiais Kėdainių salės tinklinio čempionais.

Komandos nugalėtojos buvo apdovanotos Kėdainių rajono Kulturos ir sporto skyriaus įsteigtomis taurėmis, medaliais ir diplomais.

Galutinė pirmenybių lentelė:

 1. JOAVAINIAI
 2. KĖDAINIŲ TINKLINIO KLUBAS
 3. AŽYTĖNAI
 4. RESPUBLIKOS 36
 5. SAVI
 6. ARISTAVA
 7. PLIAŽINIAI

Kėdainių Kultūros ir sporto skyrius nuoširdžiai dėkoja visoms komandoms dalyvėms ir Kėdainių tinklinio klubo tinklininkams Mariui Šukiui, Vaidui Veliuliui, Robertui Borodkinui, Dariui Saukaičiui, Robertui Bilvinui, Raimondui Šleževičiui, Aivarui Mikulskiui už pagalbą organizuojant ir vykdant pirmąsias Kėdainių rajono salės tinklinio pirmenybes.

Pimos vietos nugalėtojai

Antros vietos nugalėtojai

Trečios vietos nugalėtojai

Kėdainių r. savivaldybės administracijos

Švietimo ir kultūros departamento

Kultūros ir sporto informacija

Knypava.lt

Komentarai 5 “Kėdainių rajono salės tinklinio pirmenybių nugalėtojai „JOSVAINIAI“”

 1. ......... sako:

  jo blyn konika uzrasytas mikas uzrasytas, o kur kiti organizatoriai?

 2. aha? sako:

  matyt kiti netokie svarbūs….:))

 3. turbut... sako:

  tikriausiai jiem uztenka pirmosios vietos garbes

 4. nea sako:

  kodėl pastys svarbiausi nepaminėti ?

 5. ? sako:

  o kas tie patys svarbiausi?

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: