Lietuvos vidurio savivaldybei, Kėdainių rajonui, išrinktas vadovauti Rimantas Diliūnas

2011-04-13 | Skiltis: Krašto naujienos

Šiandien vykusiame pirmajame naujos kadencijos Tarybos posėdyje Darbo partijai atstovaujantis 58 metų Rimantas Diliūnas didžiąja balsų dauguma išrinktas Kėdainių rajono savivaldybės meru. Naujojo mero teikimu balsų dauguma mero pavaduotoja išrinkta Nijolė Naujokienė.

Po iškilmingos priesaikos, prieš rajono vadovų rinkimus, naujus Tarybos narius pasveikino ir kiekvienam po Lietuvos Respublikos Konstituciją padovanojo LR Seimo Pirmininko pavaduotoja Virginija Baltraitienė.

Nuo 2000 m. į Kėdainių rajono savivaldybės tarybą renkamas ir įvairios darbo patirties turintis bei pastaruosius metus Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotojo pareigas ėjęs Rimantas Diliūnas jaučiasi subūręs savo komandą ir teigia, kad galės sėkmingai vadovauti rajonui. Savo veiklos programoje jis įsipareigojo vienodai vystyti visas sritis, rajono biudžetą skirstyti tariantis su seniūnais ir seniūnaičiais, tobulinti paslaugų teikimą ir telkti ir suartinti bendruomenę bei rūpintis kiekvieno rajono gyventojo poreikiais. „Pagarbos žmogui ir atsakomybės reikalausiu iš kiekvieno savivaldoje dirbančio žmogaus“,  sako Rimantas Diliūnas.

Viena iš geriausių šalies merų, sėkmingai vadovavusi Kėdainių rajono savivaldybei šešerius metus ir per rinkimus pelniusi didžiausią rajono gyventojų pasitikėjimą Nijolė Naujokienė bus mero pavaduotoja. „Pareigų pavadinimas nepadeda labiau atsiduoti darbui ar geriau jį suprasti, svarbu, ar esi padorus, sąžiningas, atsakingas. Ar moki užjausti, ar nori ir ar gali padėti kitiems. Kaip ir iki šiol visą savo energiją ir žinias atiduosiu darbui, kiekvienoje situacijoje ieškodama efektyvaus sprendimo ir siekdama tik pačio geriausio rezultato“,  savo sprendimu neabejoja Nijolė Naujokienė.

Naujajai tarybai pritarus, Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriumi liko Darbo partijos narys Romualdas Gailiūnas, pastaruosius metus ir ėjęs šias pareigas.

Po šių metų vasario mėnesio pabaigoje vykusių savivaldybių rinkimų daugiausia mandatų – 16 iš 27 – gavo Darbo partija, po tris – Liberalų ir centro sąjunga bei Tėvynės sąjunga–Lietuvos krikščionys demokratai, po du mandatus – Lietuvos socialdemokratų partija ir Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, o vieną vietą – Lietuvos valstiečių liaudininkų partija.

2011–2015 metų Kėdainių rajono savivaldybės taryboje dirbs 12 naujų narių, iš jų devyni iki šiol neturėjo Tarybos nario darbo patirties. Rajono taryboje dirbs penkios moterys: socialdemokratė Jūratė Judickienė, Darbo partijos narės Rita Karnilavičienė, Nijolė Mykolaitienė, Nijolė Naujokienė ir konservatorė Ona Šulcienė. Taryboje šeštą kadenciją iš eilės (nuo 1995 m.) dirbs Algimantas Dagys. Penktą kadenciją dirbs trys tarybos nariai: Stanislovas Blinstrubas, Juozas Gaidamavičius (Darbo partija) ir Saulius Grinkevičius (Liberalų ir centro sąjunga).

Kėdainių rajono savivaldybės 2011-2015 metų tarybos nariai

 1. Juozas Baniota
 2. Stanislovas Blinstrubas
 3. Algimantas Dagys
 4. Rimantas Diliūnas
 5. Viktoras Fiodorovas
 6. Juozas Gaidamavičius
 7. Viktoras Gaižauskas
 8. Saulius Grinkevičius
 9. Jūratė Judickienė
 10. Paulius Kalina
 11. Darius Kaminskas
 12. Rita Karnilavičienė
 13. Algimantas Kižauskas
 14. Aušrys Macijauskas
 15. Antanas Mikalauskas
 16. Nijolė Mykolaitienė
 17. Viktoras Muntianas
 18. Nijolė Naujokienė
 19. Steponas Navajauskas
 20. Rimgaudas Rimošaitis
 21. Boleslovas Aleksandras Rinkevičius
 22. Ona Šulcienė
 23. Arnas Švilpauskas
 24. Donatas Valentinavičius
 25. Tomas Valevičius
 26. Kęstutis Valionis
 27. Vygantas Vanagas

Informaciją parengė

Jorūnė Liutkienė, mero patarėja ryšiams su visuomene

Knypava.lt

3 komentarų to “Lietuvos vidurio savivaldybei, Kėdainių rajonui, išrinktas vadovauti Rimantas Diliūnas”

 1. :-) sako:

  O tai ką, dar ir rinkimai buvo?

 2. Kėdainiečiai sako:

  sveikinimai Diliūnui. Jis tarsi dar neatrastas vidurio Lietuvos perlas, tikimės, kad dar sužibės. Tiesa pasakius tikrai labai daug visi tikimės- paprastam žmogui. linkime sėkmės.

 3. žvejys sako:

  ….žurnalistinis perlas- Liutkienė…………….

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: