„Lifosiečių“ spartakiadoje triumfavo Mechanikos cechas

2011-05-03 | Skiltis: Sportas

Po šešis mėnesius vykusių varžybų pagaliau finišavo ketvirtoji bendrovės „Lifosa“ darbuotojų spartakiada. Koncerno „EuroChem“ dešimtmečiui skirtame renginyje dešimtyje sporto šakų jėgas išbandė per 160 įmonės darbuotojų.

Be tradicinių rungčių: šaškių, šachmatų, smiginio, biliardo, kvadrato, stalo teniso ir krepšinio, naujai ir visai kitomis spalvomis sužibėjo galiūnų varžybos, pakeitusios iki šiol spartakiadoje vykusį jėgos trikovės turnyrą. Be to, šįmet prisidėjo dvi naujos, tačiau visiems dalyviams labai patikusios ir sulaukusios nemažo sirgalių dėmesio, tai – tinklinis ir šaudymo varžybos.

Gausiausios komandos pelnė Mechanikos cecho komanda. Jos garbę gynė 34 darbuotojai. Mažiausiai narių savo komandoje turėjo Administracijos ir Gamybos automatizavimo cecho komanda – 16 narių.

Po atkaklių ir įtemptų varžybų paaiškėjo, kad šįkart pirmąją vietą iškovojo pernai paskutinėje pozicijoje likę Mechaninio cecho sportininkai. Antri liko Aliuminio fluorido ir geležinkelio transporto cechų komanda, o trečią vietą pelnė Administracijos ir Gamybos automatizavimo cecho komanda.

Spartakiados uždarymo šventėje padėkų ir prizų sulaukė ne tik komandų nugalėtojų atstovai, bet ir sportiškiausi lifosiečiai. Sportiškiausiomis šeimomis paskelbti Linalda ir Jonas Mickevičiai bei Kristina ir Šarūnas Mieliauskai. Metų rekordininkų titulai teko Aleksui Barasevičiui ir Egidijui Kurklieriui, dalyvavusiems net septyniose rungtyse. Jauniausiojo dalyvio prizą pelnė 25 metų Edvinas Palaitis, o vyriausieji spartakiados Antanas Kaklauskas ir Jonas Balsevičius, jau atšventė 66 metų gimtadienius.

„Spartakiadą „Lifosa“ atgaivino sulaukusi 45 metų veiklos sukakties. Nuo tada kaskart varžyboms pasibaigus darbuotojų klausiame, ar reikia tokio renginio. Kol kas girdime tik teigiamą atsakymą. Manau, jog šis renginys ne tik padeda palaikyti gerą sportinę formą ir savijautą, bet ir skatina mūsų kolektyvą nuoširdžiam bendravimui. Kol žmonės norės, tol spartakiadą ir vykdysime“, - įteikęs apdovanojimus sakė „Lifosos“ administracijos direktorius Juozas Baniota.

Laikraštis „Kėdainių mugė”

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: