Moksleiviai kviečiami dalyvauti konkurse „Korupcija – ne išeitis“

2011-11-25 | Skiltis: Kultūra ir švietimas

Lietuvos moksleivių sąjunga (LMS), dalyvaujant Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT), skelbia kūrybinį konkursą jaunimui „Korupcija – ne išeitis“ ir kviečia moksleivius kurti socialinės reklamos antikorupcinius plakatus arba (ir) vaizdo reklamos scenarijus. Konkursas skirtas Tarptautinei antikorupcijos dienai, kuri minima gruodžio 9-ąją.

Žodis korupcija tapo labai dažnas ir retai kas nustemba, jį išgirdęs, tačiau jaunimas negali ir nenori su tuo taikstytis.

„Moksleiviams rūpi korupcijos problema ir jie gali pateikti kūrybiškų ir originalių idėjų. Visi mes norime gyventi skaidrioje valstybėje, kuo anksčiau pradėsime apie tai mąstyti, tuo anksčiau ši įsišaknijusi problema bus išrauta iš minčių ir gyvenimo“, – sako Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentas Vygintas Eidėnas.

Savo kūrinius Lietuvos aukštesniųjų klasių moksleiviai (9–12 klasių ir gimnazijų I–IV klasių moksleiviai) kviečiami siųsti el. paštu ne.korupcijai@moksleiviai.lt iki 2011 m. gruodžio 14 d. Svarbiausia – originali idėja, skatinanti atsisakyti korupcijos ir užkirsti jai kelią.

Gruodžio 18-ąją per LMS forumą trys kiekvienos kategorijos geriausių darbų autoriai bus apdovanoti LMS ir STT prizais. Apie konkurso rezultatus nugalėtojai bus informuoti asmeniškai.

Visa informacija apie konkursą, konkurso nuostatai ir prizinių vietų nugalėtojai bus skelbiami LMS (www.moksleiviai.lt) ir STT (www.stt.lt) interneto svetainėse.

Konkurso nuostatus rasite http://www.stt.lt/lt/naujienos/,cat.1,nid.1321

STT informacija

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: