Kėdainių r. policijos komisariatą aplankė Kauno apskrities policijos kapelionas

2011-12-14 | Skiltis: Krašto naujienos

Prieš gražiausias metų šventes gruodžio 13-ąją į Kėdainių r. policijos komisariatą atvyko Kauno apskrities policijos kapelionas Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios rektorius Tomas Karklys ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Algirdas Kaminskas.

Rektorius policijos komisariato ,,šeimai“ linkėjo susiklausymo kolektyve, stiprybės, tikėjimo, Dievo palaimos, dėkojo už atliekamus svarbius darbus. Priminė amžiną vertybę – šeimą, kurią reikia branginti, pasiūlė susėsti šeimose visiems kartu prie bendros vakarienės, pasidžiaugti, kad turime vieni kitus, pažiūrėti vieni kitiems į akis, pasakyti šiltą žodį. Jis prašė, kad prie Kūčių stalo su artimaisiais dalintumėmės tik tikra, nuoširdžia meile ir linkėtume jiems to, ką gero ir šviesaus patys nešiojamės širdyse.

A. Kaminskas taip pat pasveikino darbuotojus su artėjančiomis šventėmis, kolektyvui linkėdamas glaudesnio bendravimo, nuoširdumo vieni kitiems, stiprybės, vilties, meilės.

Kaip visada šmaikštus ir savas T. Karklys pakvietė kartu pasitikti džiugiausią metų šventę - Šv. Kalėdas, o kad neatsitiktų taip, kaip sako sena lietuvių liaudies patarlė, kad šiaučius visada be batų, kiekvienam dovanojo po atšvaitą, o turintiems vaikučių ir knygelę apie saugų eismą.

 

Kėdainių r. PK informacija

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: