Policijos komisariate svečiavosi Kėdainių rajono žiniasklaidos atstovai

2012-01-24 | Skiltis: Susitikimai

Sausio 23-ąją Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato vadovybė pakvietė Kėdainių rajono žiniasklaidos atstovus į susitikimą, kuriame pristatė kriminogeninę situaciją rajone, policijos komisariato veiklos rezultatus per 2011 metus.

Policijos komisariato viršininkas Dainius Dobilas pažymėjo, kad, nors rajone užregistruota daugiau nusikalstamų veikų, pareigūnai jų ištyrė taip pat daugiau negu per 2010 m. Kalbant apie tai, kas įvykdė nusikalstamas veikas, džiugina, kad nepilnamečiai, teisti asmenys, grupė asmenų jų įvykdė mažiau. D. Dobilas aptarė atskiras nusikalstamų veikų rūšis, policijos komisariato tarnybų darbo rezultatus. D. Dobilas, kalbėdamas apie eismo saugumą, paminėjo, jog, nors įskaitinių eismo įvykių užregistruota mažiau, tačiau jie buvo skaudesni – buvo sužeista ir žuvo daugiau asmenų. Viršininkas sakė, kad džiugina visuomenės aktyvumas. Vien anoniminiu pasitikėjimo telefonu per 2011 m. gauti 142 pranešimai, kai 2010 m. buvo tik 53.

Organizacinio poskyrio viršininkė V. Četrauskienė prašė žiniasklaidos atstovų dar kartą įspėti visus rajono gyventojus, kad paskambinusiems nepažįstamiems asmenims neatskleistų savo duomenų, elektroninės bankininkystės kodų. Pastaruoju metu ,,telefoniniai“ sukčiai ypač suaktyvėjo, į policiją kreipiasi vis daugiau nuo jų nukentėjusių Kėdainių rajono gyventojų.

Žiniasklaidos atstovai pateikė pareigūnams klausimų apie atskirus nusikaltimus ir stebėjosi, kad, nors ir sudėtingomis sąlygomis, policijos darbo rezultatai labai geri.

Kėdainių r. PK informacija

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: