Aptarė esamas problemas, tolimesnes bendradarbiavimo gaires

2012-01-27 | Skiltis: Susitikimai

Sausio 27-ąją Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariate apsilankė Kėdainių vaikų globos namų ,,Saulutė“ direktorė, neseniai pradėjusi eiti šias pareigas, Ilona Šventoraitienė, ir jos pavaduotoja Sandra Sagatienė. Susitikime dalyvavo policijos komisariato viršininkas Dainius Dobilas, jo pavaduotojas Gintautas Tijūnaitis, Kriminalinės policijos skyriaus viršininkė Diana Mikalauskaitė, Viešosios policijos skyriaus viršininkas Sigitas Vildžiūnas, Prevencijos poskyrio viršininkė Danutė Mykolaitienė, globos namus ,,Saulutė“ kuruojantys Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė Vilma Vyšniauskienė ir Kriminalinės policijos skyriaus vyresnysis tyrėjas Kęstutis Pilinkus.

Susipažinti su naująja vaikų globos narių direktore, aptarti esamas problemas, tolimesnes bendradarbiavimo gaires, padiskutuoti ir pakalbėti aktualiomis temomis – toks buvo susitikimo tikslas.

Policijos pareigūnė V. Vyšniauskienė, kuri dažniausiai bendrauja su globotiniais, trumpai apibendrino 2011-ųjų metų situaciją, susijusią su teisės pažeidimais, nusikaltimais, kuriuos padarė vaikų globos namuose gyvenantys vaikai. V. Vyšniauskienės teigimu, iki šiol policijos ir ,,Saulutės“ darbuotojų bendradarbiavimas labai glaudus, betarpiškas, geranoriškas, todėl ir problemas spręsti daug paprasčiau. D. Mykolaitienė pažymėjo, kad tikimasi, jog ir ateityje bus bendraujama taip pat sklandžiai, kad bus tęsiami bendri darbai.

Nutarta organizuoti bendrus renginius, keistis informacija, o, iškilus problemoms, spręsti jas betarpiškai ir neatidėliotinai.

I. Šventoraitienė ir S. Sagatienė apsilankė ir Policijos jaunimo centre, kuriame daug laiko praleidžia ,,Saulutės“ globotiniai.

Kėdainių r. PK informacija

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: