Vasaris – puikus metas investuoti į savo sveikatą

2012-02-07 | Skiltis: Sveikata

Vasaris – sveikatingumo mėnuo. Kviečiame pasirūpinti savo sveikata ir primename, kad galite pasinaudoti mokamomis Kėdainių ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus paslaugomis. Čia ne tik galite gauti intensyvų gydymą po sunkių ligų ir traumų, kuris jums yra paskirtas gydytojo ir yra apmokėtas, bet ir išsipirkti visavertes procedūras ir reabilitacijos paslaugas sveikatos profilaktikai.

Kėdainių ligoninės fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje veikia įvairūs sveikatinimo procedūrų kabinetai. Teikiamos kineziterapijos, ergoterapijos, fizioterapijos, povandeninio masažo procedūros. Yra galimybė pasilepinti perlinėse ir purvo voniose. Užsisakyti akupunktūros ir masažo procedūras.

Skyriuje įrengta itin patogi vertikali vonia su kintamu horizontu - 18 kubinių metrų mažasis baseinas, kuriame žmogus nejaučia diskomforto dėl ūgio, nes vandens lygis joje reguliuojamas.

Reabilitacijos centre ligoniais rūpinasi gydytojai reabilitologai, refleksoterapeutas, kardiologas, psichologas ir masažistai. Patyrusiai komandai vadovauja Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjas gydytojas Olegas Pauliukevičius.

Po procedūrų galima atsikvėpti poilsio kambaryje.

Populiariausios procedūros:

Nugaros ir juosmens masažas – 15,00 Lt.

Vertikali vonia – 25,00 Lt.

Perlinė masažinė vonia – 20,00 Lt.

Povandeninis masažas – 25,00 Lt.

VšĮ Kėdainių ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius Budrio g. 5, telefonas (8 347) 67 088.

Pasirūpinkite savo sveikata!

VšĮ Kėdainių ligoninė informacija

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: