Startavo ,,Didysis žygis po baltijos šalis 2012“

2012-05-07 | Skiltis: Susitikimai

Vyksta jau šeštajį kartą

Šių metų gegužės 1-ąją startavo ,,Didysis žygis po Baltijos šalis 2012“ – Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje vykstantis kelionių projektas. Šio turistinio projekto tikslas – skatinti turizmą Baltijos šalyse, padėti keliautojams susipažinti su išskirtiniais, jau žinomais turistiniais objektais bei atrasti naujus ar nepelnytai primirštus objektus namuose ir kaimyninėse šalyse. ,,Didžiajam Baltijos žygiui“ atrinkta 30 lankytinų objektų – po dešimt iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos, kuriuos lankydami keliautojai dalyvauja loterijoje, kurioje gali laimėti vertingų prizų bei gauna nuolaidas objektų lankymui. Žygis organizuojamas jau šeštąjį kartą. Jis vyks iki rugpjūčio 31 dienos.

Kodėl dalyvauti?

„Didysis žygis po Baltijos šalis 2012“ – puiki galimybė kartu praleisti laiką ir laimėti puikių prizų. Pagrindinis prizas - skrydis į abi puses į pasirinktą šalį iš pateikto sąrašo ir nakvynė 4* viešbutyje dviems asmenims. Baltijos prizas: kelionė į pasirinktą vienos iš Baltijos šalių sostinę ir nakvynė 4* viešbutyje dviems asmenims. Taip pat bus galima laimėti daugybę kitų prizų Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Be to, taip šio žygio dalyviai keliauja pigiau –  pateikę nuolaidų kuponą (kurį gali rasti „Didžiojo žygio po Baltijos šalis 2011“ brošiūroje), gauna įėjimo nuolaidas lankomuose objektuose. Lankomame objekte pateikę „Didžiojo žygio po Baltijos šalis 2012“ knygelę, bilietą galėsite įsigyti su 50% nuolaida. Informacija apie kainas pateikta knygelėje ir žygio svetainėje http//:www.greatbaltic.eu.

Tapti žygio dalyviu verta ir dėl to, kad nereikia ilgai svarstyti, kur keliauti ir ką pamatyti per atostogas ir praleisti daug laiko rengiantis kelionei – keliautojas gauna parengtą maršrutą su išsamia informacija, objektų aprašymais ir žemėlapiu. Kasmet žygio organizatoriai siūlo aplankyti vis kitus objektus, turizmo ekspertai juos kruopščiai atrenka, atsižvelgdami į jų unikalumą, vertę, pasiekiamumą ir turistinį patrauklumą. Todėl visi, keliaujantieji šio žygio maršrutu, gali būti tikri, kad tos projekto vietovės, kuriose lankysis, jų nenuvils, suteiks naujų žinių, patirčių ir teigiamų emocijų.

Kaip dalyvauti?

Registruokitės svetainėje www.greatbaltic.eu kaip žygio dalyvis. Kiekvienas žygio dalyvis turi susikurti asmeninį vartotojo vardą ir slaptažodį. Viename iš Lietuvos turizmo informacijos centrų pasiimkite „Didžiojo žygio po Baltijos šalis“ 2012 knygelę (arba atsispausdinkite iš žygio svetainės – jos lygiavertės). Susipažinkite su lankytinais žygio objektais ir suplanuokite savo kelionės maršrutą. Jei norite laimėti prizų, kiekviename iš minėtų lankytinų objektų turite rasti lankstinuko nuotraukoje pavaizduotą vietą ir joje nusifotografuoti. Kuo daugiau objektų aplankote – tuo didesnė galimybė laimėti vertingiausią prizą. Nuotraukas reikia patalpinti savo profilyje „Didžiojo žygio po Baltijos šalis“ 2012 interneto svetainėje http://www.greatbaltic.eu iki 2012 m. rugpjūčio 31 d.

Šiais metais ,,Blatijos žygije“ – Paberžė

Šiais metais kviečiama keliauti po EDEN (Patraukliausios Europos turizmo vietovės) projekto objektus laimėtojus bei kandidatus. Todėl tarp siūlomų aplankyti – ir Paberžės 1863 m. sukilimo muziejus (taip pat L. Šepkos drožinių muziejus, V. Into akmenų muziejus, Užgavėnių muziejus, karstinė įgriuva Karvės ola, Krekenavos regioninio parko lankytojų centras, apžvalgos ratas prie Zaraso ežero, Ventės rago švyturys, Molavėnų piliakalnių kompleksas ir Neries regioninio parko lankytojų centras). Paberžės sukilimo muziejus lankytojus pasitiks atsinaujinęs – 2011 m. atlikta muziejaus rekonstrukcija: atnaujintos ekspozicijos, jos papildytos informacija lietuvių ir anglų kalbomis, restauruotos žibalinės lempos. Kėdainių rajono objektas į maršrutą įtrauktas antrąjį kartą – 2008 metais keliautojams buvo siūloma aplankyti Kunigaikščių Radvilų mauzoliejų.

Daugiau informacijos apie žygį: http://www.greatbaltic.eu

VŠĮ TVIC informacija

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: