Naujas interneto portalas jaunimui - nuo verslo kūrimo iki karjeros ES institucijose

2012-08-09 | Skiltis: Žiniasklaida

Pradėjo veikti interneto erdvė, kurioje veiklūs jauni žmonės ras įvairios naudingos informacijos, padėsiančios planuoti studijas, siekti karjeros, savanoriauti ar kurti savo verslą Europos Sąjungoje (ES). Svetainėje „Pažink Europą“ (http://www.pazinkeuropa.lt/) taip pat bus galima rasti jaunimo nuomonių apie ES aktualijas ir naujienas, susipažinti su reguliariai atnaujinama informacija apie jaunimui skirtus su ES susijusius projektus.

Portale rasite straipsnių, tinklaraščio įrašų, vaizdo reportažų, interviu ir apklausų. Be to, čia galima sužinoti apie vykstančius renginius jaunimui ir į juos užsiregistruoti. Rudenį planuojama svetainę papildyti mokomaisiais webinarais(internetiniais seminarais), suteikiančiais žinių apie verslo kūrimą bei vystymą ir kitas jaunimo galimybes Europos Sąjungoje.

„Ši svetainė – tartum skėtis, po kuriuo sutelksime daug naudingų informacijos išteklių veikliam, ES iniciatyvomis besidominčiam jaunimui. Portalo skaitytojas galės pasirinkti informaciją jį dominančia forma – tam tikrus praktinius patarimus, analitinę medžiagą ar kitų žmonių subjektyvius pasidalijimus sava patirtimi, o taip pat, kaip aktyviam europiečiui, jam bus suteikta galimybė išsakyti savo nuomonę, “, – pasakoja projektą inicijavusios Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Spaudos ir informacijos skyriaus vadovas Giedrius Sudikas.

Svetainėje pateikta informacija suskirstyta į keletą pagrindinių rubrikų. Skiltyje „Euroblogas“ skaitytojai galės susipažinti su beveik trejus metus gyvuojančio tinklaraščio apie Europos aktualijas įrašais, kuriuose jauni žmonės iš Lietuvos ir kitų šalių dalijasi savo nuomonėmis apie ES naujienas. Skiltyje „Jaunimo Europos komanda“ (JEK) galima susipažinti su jaunaisiais ES žinovais ir pakviesti juos į savo mokyklą ar jaunimo organizaciją. Čia taip pat pateikiamos naujienos apie JEK narių iniciatyvas, galima užsiregistruoti į jų organizuojamus renginius. „Mėnesio temos“ rubrikoje kiekvieną mėnesį skaitytojams bus pristatoma vis nauja tema, susijusi su jaunimo galimybėmis ir iššūkiais ES: kaip susirasti stažuotę ES institucijose, nuo ko pradėti kurti nuosavą verslą ir pan.

Portale „Pažink Europą“ bus galima rasti informacijos ir apie EK atstovybės Lietuvoje vykdomus projektus jaunimui. Čia bus pateikiamos naujienos apie tokias tradicines iniciatyvas, kaip „Europos egzaminas“, kurio metu moksleiviai ir studentai kviečiami pasitikrinti savo žinias apie Europos politiką, ekonomiką, kultūrą. Rudenį portale bus galima sužinoti visas naujienas apie protų mūšius „Europrotai“.

Europadirect.lt

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: