FK „Nevėžis” - FK „Palanga” 1:1

2012-09-17 | Skiltis: Sportas

LFF I lygos trečiojo rato XXI turo rungtynėse FK „Nevėžis“ Kėdainių stadione priėmė FK „Palangos“ komandą. Sunkiai kėdainiečiams susiklosčiusiose rungtynėse, tik rungtynių pabaigoje „Nevėžis“ išlygino rezultatą, sužaisdamas lygiosiomis 1:1.

Nuo pat rungtynių pradžios „Nevėžis“ turėjo žaidybinę persvarą, bet realizuoti ją įvarčiais niekaip nesisekė. Tuo tarpu svečiai iš Palangos retkarčiais surengdavo kontrišpuolius, o po vieno iš jų besibaigiant pirmajam kėliniui, rungtynių teisėjas į „Nevėžio“ vartus skyrė 11 metrų baudinį. Palangiškiai smūgiavo taikliai ir išsiveržė į priekį.

Antrasis kėlinys prasidėjo kėdainiečių atakomis, bet kamuolys į vartus niekaip nekrito. Artėjant rungtynėms į pabaigą palangiškių gynėjas už agresyvų žaidimą buvo išvarytas iš aikštės, ir pagaliau 88 minutę puolėjas A.Lyberis pelnė savo jau 18 įvartį pirmenybėse. „Nevėžis“ dar bandė išplėšti pergalę, bet „Palanga“ ši kartą gynėsi pasiaukojamai ir išsaugojo lygiasias.

Artimiausias rungtynes „Nevėžis“ žais Kėdainių pagrindiniame stadione rugsėjo 19 d. 17 val. su Nacionalinės futbolo akademijos komanda.

103. Nevėžis (Kėdainiai) - Palanga (Palanga) 1:1 (0:1)

Teisėjas: Paškovskis (Vilnius), 250 žiūrovų

Įvarčiai: 44 min. Abromavičius (Palanga), 88 min. A.Lyberis („Nevėžis“)

 FK „Nevėžis” informacija

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: