G. Leonavičius „Nevėžio“ trenerio poste keičia D. Sirtautą

2012-10-15 | Skiltis: Sportas

Kėdainių „Nevėžio” krepšinio klubo trenerių štabe – permainos. Po nedžiuginančios 2012/2013 m. krepšinio sezono pradžios ekipos vadovai padėkojo už darbą Dariui Sirtautui bei jo asistentui Rolandui Urkiui, bei pasikvietė Kėdainių fanams puikiai pažįstamą specialistą – 55 metų Gintarą Leonavičių, kuris prie „Nevėžio“ vairo stovėjo nuo 2004 iki 2009 metų. Strategas komandą perima itin nepatogiu metu – jau rytoj „Nevėžis“ BBL rungtynėse namuose priims Vilniaus „Sakalus“, penktadienį – Talino „Kalev“ krepšininkus.

„Tiek D. Sirtautas, tiek R. Urkis komandai atidavė visą širdį ir dirbo negailėdami savęs. Dėl darbo etikos, asmeninių trenerių savybių klubas neturi jokių priekaištų. Bet rezultatai netenkino, žaidimas – taip pat. „Nevėžiui“ reikia sukrėtimo, o patyręs ir geriausias žaidėjų savybes puikiai išnaudoti galintis G. Leonavičius dabartinėje situacijoje mums tinka idealiai. Be to, jis neblogai pažįstą klubo virtuvę, nes su komanda yra dirbęs 5 metus“ – sakė „Nevėžio“ direktorius Karolis Kalvaitis.

„Nevėžio“ klubo vadovas taip pat neatmeta galimybės, kad su trenerio pasikeitimu komandoje gali būti ir daugiau permainų: „Klubo finansinės galimybės yra labai ribotos, bet jei naujasis treneris pageidaus pastiprinimo, bandysime ieškoti sprendimų.“

Šiuo metu „Nevėžis“ LKL turnyrinėje lentelėje su 1 pergale ir 3 pralaimėjimais žengia dešimtas.

KK „Nevėžis” informacija

Knypava.lt

Vienas komentaras “G. Leonavičius „Nevėžio“ trenerio poste keičia D. Sirtautą”

  1. ooo sako:

    liux, laukiam laukiam labai geras treneris

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: