Per Vėlines būkite budrūs ir atsakingi

2012-10-23 | Skiltis: Visuomenė

Artėja Visų Šventųjų diena, Vėlinės. Visi skubėsime aplankyti artimųjų kapų, paliksime savo namus, daug laiko leisime kelyje. Todėl policijos pareigūnai, norėdami, kad šių dienų susikaupimo neaptemdytų nelaimė ar nusikaltimas, prašo visų rajono gyventojų būti budriais ir atsakingais už save, kitus ir savo turtą.

Išvykdami iš namų, būtinai pasirūpinkite, kad jie pasiliktų saugūs. Įsitikinkite, kad sandariai uždarėte langus, balkonus, užrakinote duris visais užraktais. Paprašykite kaimynų, kurie lieka savo namuose, kad atkreiptų dėmesį į įtartinus asmenis, garsus prie jūsų durų.

Būkite atsargūs kelyje. Tomis dienomis eismas būna tikrai intensyvus, tad prašome būti itin atidžiais, kantriais ir pakančiais vienas kitam. Prašome griežtai laikytis Kelių eismo taisyklių, kelio ženklų, nustatyto važiavimo greičio, segėti saugos diržus, jokiu būdu nevairuoti rizikingai, nesėsti prie vairo išgėrus, gerbti pėsčiuosius. Pėstieji gatvėse ir keliuose taip pat turi elgtis apdairiai ir atsakingai. Paprastai nemažų sunkumų patiria vairuotojai, norintys automobilius pasistatyti arčiau kapinių, todėl policininkai primena, jog automobiliai gali būti parkuojami tik leistinose vietose ir jokiu būdu netrukdyti eismui.

Deja, realybė tokia, kad netgi tokiu metu aplink yra žmonių, kurie, pasinaudoję kitų susikaupimu, vykdo nusikaltimus prie kapinių. Todėl prašome visų gyventojų būti atsargiais ir atidžiais. Automobiliuose prie kapinių nepalikite savo asmeninių daiktų – rankinių, dokumentų, piniginių, mobiliojo ryšio telefonų, net jei automobilis signalizuotas, užrakintas.

Atidūs būkite ir prie kapų – tvarkydami juos, be priežiūros šalia kapo nepalikite rankinių, kitų daiktų.

Siekiant užtikrinti viešąją tvarką, nusikalstamų veikų prevenciją ir eismo saugumą, lapkričio 1-ąją bus sustiprintos policijos pajėgos. Tačiau tam, kad būtų išvengta nusikaltimų, reikia ir pačių gyventojų atsakingumo ir budrumo.

Kėdainių r. PK informacija

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: