„Kėdainių garsas“ nustebino netikėta Kalėdine akcija

2012-12-11 | Skiltis: Krašto naujienos, Žiniasklaida

Ilgaamžiškiausias Kėdainių rajono laikraštis „Kėdainių garsas“, skaičiuojantis jau 67-uosius gyvavimo metus, artėjant šventėms nustebino netikėta Kalėdine akcija, kokios šiame krašte dar nebuvo – iki sausio 3 dienos užsiprenumeruosiantys „Kėdainių garsą“ 2013 metams gali laimėti tiesiog pribloškiantį kiekį dovanų, kurių bendra vertė siekia net 1 tūkst. 70 litų!

Užsiprenumeravusieji „Kėdainių garsą“ gali laimėti 200 litų dovanų kuponą apsipirkti prekybos centre „Senukai“, 100 litų dovanų kuponą apsipirkti parduotuvėje „Aisuva“, 100 litų dovanų kuponą avalynės taisymui dirbtuvėse „Batų namai“, 90 litų vertės „Lietuvos ryto“ šeštadieninę prenumeratą pusmečiui, 80 litų vertės burnoje tirpstantį Dalės Draudvilienės Šlapaberžės šakotį, 3 kuponus po 50 litų apsipirkti knygyne „Pegasas“, 50 litų dovanų kuponą grožio paslaugoms Liepų tako „Grožio studijoje“ ir net 6 kuponus po 50 litų apsipirkti bet kurioje Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvo parduotuvėje.

„Kėdainių garsą“ galima užsiprenumeruoti „Lietuvos ryto“ biure (J. Basanavičiaus g. 51), visuose „Lietuvos pašto“ skyriuose ir „Kėdainių garso“ redakcijoje (Josvainių g. 41). Norint dalyvauti akcijoje, reikia užsiregistruoti paskambinus į „Kėdainių garsą“ telefonu 8 347 53474, e. paštu kedainiai.garsas@gmail.com arba tiesiog užsukus į redakciją.

Šios prenumeratos akcijos laimėtojai bus paskelbti antrąją sausio savaitę.

Kam iš „Kėdainių garso“ prenumeratorių atiteks minėtieji vertingi dovanų kuponai, lems loterija. Visos prenumeratorių pavardės ar laikraštį užsiprenumeravusių įmonių pavadinimai bus užrašyti ant lapelių ir sumesti į stiklinį indą. Iš šio indo lapelius su laimingųjų pavardėmis ar pavadinimais, kuriems ir atiteks kuponai, ištrauks į redakciją atvykę kuponus įsteigusių įmonių vadovai ar jų atstovai.

Prenumeratoriai, atsiimdami laimėtuosius prizus, turės pateikti prenumeratos kvitą ar jo kopiją.

„Kėdainių garsas“ nuoširdžiai džiaugiasi laikraščio bičiulių įsteigtomis dovanomis galėdami pradžiuginti savo nuolatinius ir naujus skaitytojus. Visos dovanos – praktiškos ir naudingos kiekvienam. Tokios kaip ir pats „Kėdainių garsas“, kuriame visuomet stengiamasi pateikti tik svarbiausias ir įdomiausias žinias, negaišinant skaitytojų dėmesio nevertomis informacijomis.

Laikraščio „Kėdainių garsas“ kolektyvas jauniausias tarp rajono žiniasklaidininkų, tad su dideliu entuziazmu ir energija kasdien stengiasi augti ir tobulėti, sparčiais žingsniais eiti į priekį.

„Mes nebijome būti kitokie. Drąsiai laužome stereotipus, griauname mitus ir nesibaiminame į supantį pasaulį pažvelgti kitu kampu. Ieškome savo braižo. Ir visuomet stengiamės pateikti daug daugiau gerų žinių nei blogų. Gyvename nuostata – kaip šauksi, taip atsilieps. Ir ši Kalėdinė akcija puikiai atspindi „Kėdainių garso“ siekį stebinti ir džiuginti savo skaitytojus paprastais kasdieniniais dalykais, bendrauti, dalytis tuo, ką galime pasiūlyti geriausio pasitelkdami net ir savo bičiulius. Ačiū kiekvienam, kuris skaito „Kėdainių garsą“. Aukim, tobulėkim, būkim kartu ir svarbiausia – dalinkimės gerumu. Juk ne šiaip sau sakoma, kad mažos dovanėlės stipriną draugystę, tad viliamės, kad mūsų akcijos dovanos prenumeratorius pradžiugins ir padės sutelkti dar didesnį skaitytojų ratą“, – sako „Kėdainių garso“ direktorė bei redaktorė Kristina Kasparavičė.

 

 

Knypava.lt

Komentarai 2 “„Kėdainių garsas“ nustebino netikėta Kalėdine akcija”

  1. Anonimas sako:

    šaunuoliai garsas!

  2. Tarybinis kelias sako:

    ..prispaudet verslininkus…

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: