Kėdainiuose vyko du tarpmiestiniai krepšinio turnyrai

2013-01-09 | Skiltis: Sportas

Moksleivių žiemos atostogų metu Kėdainiuose buvo su organizuoti 2 tarpmiestiniai krepšinio turnyrai. Juose jėgas išbandė 13-os ir 14-os metų berniukų komandos.

Trilikamečių, gimusių 1999 metais, turnyre dalyvavo 4 komandos: Vilniaus Sostinės KM, Kauno „Aisčiai“, Jonavos KKSC ir Kėdainių SM „Ateitis“. Visos komandos turėjo sužaisti tarpusavyje. Pirmose rungtynėse tarp Kėdainių ir Jonavos krepšininkų sunkią pergalę šventė kėdainiečiai, kaimynus nugalėję rezultatu 41:39.

Rungtynėse tarp Kauno ir Vilniaus komandų sunkią pergalę šventė kauniečių krepšininkai 47:43, tačiau inirtingoje kovoje vilniečiai nugalėjo šeimininkų komandą, t.y. Kėdainių SM „Ateitis“, rezultatu 49:46. Todėl turnyro nugalėtojas sprendėsi paskutinėse rungtynėse , kuriose kėdainiečiai susitiko su aukščiausiame divizione sėkmingai rungtyniaujančia Kauno „Aisčiai“ komanda. Šios rungtynės, kaip ir visos kitos, pasižymėjo inirtinga kova, kurioje pranašesni buvo kėdainiečiai, treniruojami Kastyčio Kundroto, rezultatu 42:35 nugalėjo favorite laikytą Kauno komandą ir tapo šio turnyro nugalėtojais.

Geriausiai iš kėdainiečių šiame turnyre žaidė ir buvo apdovanoti specialiais prizais Paulius Markevičius ir Laisvidas Karvelis. Tritaškių konkursą laimėjo kėdainietis Žygimantas Petrusevičius.

Keturiolikamečių berniukų, gimusių 1998 metais, dalyvavo Kupiškio SM, Kauno „Perkūno“ KM, Kėdainių SM „Ateitis“ ir šiuo metu respublikos pirmnybėse pirmaujanti ir savo pajėgumu išsiskirianti Š.Marčiulionio KA komanda, kuri visai neseniai laimėjo stambų tarptautinį turnyrą Maskvoje.

Iki paskutinės dvikovos be pralaimėjimų žengė kėdainiečių komanda, kurie respublikos jaunučių pirmenybėse šiais metais savo divizione dar nepralaimėję nė vienerių rungtynių, ir Š.Marčiulionio KA komanda. Favoritu aišku buvo laikomi vilniečiai, kurie išsiskyrė savo fiziniais daviniais. Tačiau kėdainių krepšininkai, treniruojami Kastyčio Kundroto, negalvojo lengvai pasiduoti. Inirtinga kova vyko visų rungtynių metu ir tik jų pabaigoje, turėję ilgesnį žaidėjų suolelį, pergalę šventė vilniečiai rezultatu 44:41. Kėdainiečių komandoje geriausiais žaidėjais buvo pripažinti ir gavo prizus Deividas Žirlys ir Vainius Steponavičius. Geru žaidimu džiugino ir Domas Šelekas, Matas Paulauskas, Aldas Gedeika.

Šie abu turnyrai labai patiko visoms komandoms. Visi žaidėjai buvo apdovanoti atminimo medaliais, komandos – taurėmis, treneriai ir kiti svečiai gavo UAB „Vesiga“ gaminamų pagardų komplektus.

 Sporto mokyklos informacija

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: