Lietuvos regioninių mokyklų moksleiviams – asmeninio tobulėjimo paskaitos

2013-01-10 | Skiltis: Kultūra ir švietimas

Lietuvos miestų ir miestelių mokyklos skatinamos aktyviau rūpintis ne tik būtinuoju moksleivių išsilavinimu, bet ir jų asmeniniu tobulėjimu. VšĮ „Sėkmės mokykla“, remiama telekomunikacijų bendrovės TEO, pradeda įgyvendinti naują projektą, kurio metu bus organizuojamas nemokamų asmeninio tobulėjimo paskaitų turas po Lietuvos regionines mokyklas.

„Džiaugiamės, kad TEO patikėjo mūsų idėja apie būtinybę šalies miestelių ir rajonų mokyklose skirti didesnį dėmesį moksleivių asmeniniam tobulėjimui ir nutarė paremti šią iniciatyvą. Kadangi didžiųjų miestų moksleiviai turi didesnes galimybes, registruotis į šį projektą ypač kviečiame Lietuvos mažesnių miestų ir miestelių mokyklas. Tikime, kad šiuo metu būtent jiems labiausiai trūksta asmeninio tobulėjimo žinių ir įgūdžių “, – teigia VšĮ „Sėkmės mokykla“ vadovas Nerijus Buivydas.

Projekte dalyvaujančių mokyklų vyresniųjų klasių moksleiviai turės galimybę rinktis paskaitas ir seminarus, dėstomus daugiau kaip pusės šimto „Sėkmės mokyklos“ lektorių – verslo, sporto ir meno atstovų, visuomenės veikėjų bei kitų įdomių ir didelę patirtį dėstomoje srityje turinčių asmenybių. Jų dėstomos temos varijuoja nuo savęs pažinimo, emocinio intelekto, streso valdymo iki lyderystės ir sėkmingo verslo pagrindų.

Šis projektas įgyvenamas neformalaus ugdymo organizacijai „Sėkmės mokykla“ laimėjus TEOLITŲ projekto finansavimą. „Viena iš pagrindinių TEO socialinės atsakomybės sričių yra bendradarbiavimas su ilgalaikiais partneriais, ugdančiais perspektyvų šalies jaunimą – būsimus ateities lyderius. Neformalus moksleivių ugdymas yra viena iš galimybių prisidėti prie ateities lyderių ugdymo, tad „Sėkmės mokykla“ šiais metais buvo atrinkta dalyvauti jau trečią kartą TEO rengiamame projekte TEOLITAI kaip vykdanti švietimo ir naujosios kartos ugdymo tikslus“, – teigia bendrovės TEO Visuomeninių iniciatyvų vadovė Laimutė Velionaitė.

TEOLITŲ projektas yra pažangi socialinė iniciatyva, kurios metu yra skirstoma piniginė parama, atsižvelgiant į TEO darbuotojų nuomonę. Į šį projektą atrenkamos tos organizacijos, kurios atitinka įmonės teikiamos paramos politiką ir kryptis: švietimas, inovacijos, socialiniai kultūriniai projektai, pažangios iniciatyvos.

Visas Lietuvos regionines mokyklas, norinčios dalyvauti projekte ir pasikviesti „Sėkmės mokyklos“ lektorius į savo mokyklą, projekto organizatoriai kviečia kreiptis el. paštu aurelija.prasmuntaite@sekmesmokykla.lt.

VšĮ „Sėkmės mokykla“ informacija

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: