Policijos komisariato vadovybė lankė Kėdainių rajono seniūnijas

2013-04-30 | Skiltis: Krašto naujienos

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato vadovybė šių metų kovo–balandžio mėnesiais tradiciškai aplankė Kėdainių rajono seniūnijose, kur gyventojus supažindino su 2012 m. policijos veiklos rezultatais, kriminogenine situacija rajone, atsakė į gyventojų klausimus.

Susitikimuose dalyvavo seniūnai, seniūnaičiai, mokymo įstaigų, bendruomenių atstovai, seniūnijų aktyvas. Džiugina tai, kad žmonės labai teigiamai kalbėjo apie seniūnijas aptarnaujančius inspektorius, dėkojo už jų operatyvumą, žmogiškumą, pagalbą ir profesionalumą. ,,Mūsų Danius“, - taip žmonės vadina Dotnuvos apylinkės inspektorių, ,,mūsų Daniukas“, - taip sako mokiniai. ,,Operatyvus, stropus, be galo geras, darbštus, atsakingas, reaguojantis į kiekvieną pranešimą“, - tokius epitetus apie apylinkės inspektorius buvo galima išgirsti kiekviename susitikime. Beje, kiek netradiciška tai, kad apylinkės inspektoriai šiais metais susitikimuose nedalyvavo – nesant jų, gyventojai atviriau kalba apie jų veiklą. Taip pat gražių žodžių išsakyta apie nepilnamečių reikalų pareigūnių veiklą.

Gyventojai daug kalbėjo apie kiekvienoje seniūnijoje aktualias problemas: žmonių girtavimą ir vaikų nepriežiūrą, prekybą akcizais apmokestinamomis prekėmis, nepilnamečių rūkymą, jų neužimtumą, rizikos grupės šeimas. Taip pat akcentavo, jog pareigūnams daugiau galėtų pagelbėti policijos rėmėjai, jei tik jiems būtų suteikti didesni įgaliojimai. ,,Ir patys gyventojai, bendruomenių aktyvas turėtų labiau rūpintis policijos pareigūnais – kviesti juos į įvairius kultūros renginius, kad policija jaustųsi labiau mylima ir artimesnė kiekvienam“, - pažymėjo Šėtos gimnazijos direktorė.

Susitikimų metu skatinta dalyvauti konkursuose ,,Saugi seniūnija – saugus Kėdainių rajonas 2013“, „Geriausias (-ia) apylinkės inspektorius (-ė) 2013“, „Geriausias (-ia) nepilnamečių reikalų pareigūnas (-ė) 2013“, dalinti šių konkursų nuostatai, kita informacinė medžiaga.

Kai kurios viešnagės seniūnijose buvo kiek netradiciškos. Truskavoje policijos pareigūnai turėjo galimybę apsilankyti įspūdingoje šio miestelio bažnyčioje, o štai Surviliškyje vyko į probleminės šeimos namus, kur netikėtus svečius pasitiko piktai nusiteikusi neblaivi namų šeimininkė…

Kėdainių r. PK informacija

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: