J. Paukštelio mokykla džiaugiasi talentais

2013-06-05 | Skiltis: Kultūra ir švietimas

Biblijoje prasmingai pasakojama apie tarnus, kurie skirtingai pasielgė su šeimininko dovanotais talentais (pinigais): du tarnai juos panaudojo, o vienas paslėpė – užkasė į žemę.

Šeimininko pagyrimų nusipelnė tie tarnai, kurie išnaudojo jiems duotus talentus. Teksto prasmė – ne tik tiesioginė, bet ir perkeltinė: žmogus, apdovanotas gabumais, neturi to slėpti, privalo juos atskleisti savo ir kitų gerovei. Todėl džiugu, kai vaikai savo talentus parodo jau mokykloje.

Gegužės pabaigoje Kėdainių Juozo Paukštelio pagrindinėje mokykloje vyko tradicinis – jau penktasis – talentų konkursas. Jame savo sugebėjimus parodyti nepabūgo didelis būrys 5-8 klasių mokinių, kurie šoko, dainavo, grojo, skaitė, demonstravo pagamintus darbelius, nupieštus piešinius.

Nors savo sukurtus šokius rodė ne viena klasė, žiūrovus ypač sužavėjo emocingas ir veržlus 6c klasės mergaičių Ugnės Borinskytės, Aistės Abramovaitės, Aistės Andrijauskaitės, Gretos Stonytės šokis, taip pat elegantiškas 6a klasės mokinių Patricijos Grincaitės ir Jokūbo Mickevičiaus ča ča.

Jaunieji dainininkai stengėsi palikti gerą įspūdį savo scenine apranga (6B klasės mokinės), įdomia daina (6A mergaičių grupė), maloniu balsu (7A Andrėja Golovašovaitė) ar stipriu vokalu (8A Reda Jonikaitė).

Ypatingus gabumus demonstravo Lietuvoje bei už jos ribų jau pripažinti akordeonistai – Germanas Manzurovas (6C) ir Adomas Poderis (6C). Pianinu skambino Morta Šablevičiūtė (5A), Neda Petraitytė (5A), o Lukas Bilaišis (6A) gitara atliko savo mėgstamos grupės „Beatles“ kūrinį.

Literatūrinius gabumus atskleidė Morta Liutkutė (5B), žiūrovams perskaičiusi savo pasaką. Skaidres su darbelių iš plastilino nuotraukomis paruošė Emilis Kaminskas ir Aretas Ceinorius (7B), o Rokas Stanionis (5B) demonstravo savo laisvalaikio pomėgio – piešimo – rezultatus.

Vertinimo komisija bei žiūrovai buvo dėmesingi kiekvienam konkurse pasirodžiusiam mokiniui, palaikė juos ir pripažino, kad visi dalyviai verti apdovanojimo. Mokykla jauniesiems talentams dovanojo kelionę į Paberžę, kur jie turės progą dar geriau pažinti savo krašto istoriją ir linksmai praleisti laiką, bendraudami su draugais bei mokytojais.

Jolita Mickienė, Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

Jolita Gaučienė, direktorės pavaduotoja ugdymui

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: