Agurkų šventėje „AGURKININKŲ REGATA“

2013-07-16 | Skiltis: Sportas

Šiais metais, pirmą kartą Agurkų šventės istorijoje buvo vykdoma seniūnijų komandų porinio baidarių irklavimo, transportuojant agurkų maišą „Agurkininkų regata“. Ji vyko nuostabiame vandens telkinyje šalia miesto parko.

Joje dalyvavo visų 11 os seniūnijų komandų ir šio renginio rėmėjų Kėdainių rajono ūkininkų sąjungos komandos ekipažai. Viso dvylika ekipažų, kurių sudėtis moteris ir vyras. Žiūrovai galėjo pamatyti kaip su savo komandų nariais irklavimo meistriškumą rodė ir Truskavos seniūnijos seniūnas Vytautas Zakaryza, Gudžiūnų seniūnijos seniūnas Regimantas Valiauskas, bei Pernaravos seniūnas Artūras Gustas.

Šio renginio iniciatoriai, sumanytojai yra Kėdainių kultūros centro darbuotojai.

Renginio vykdymui buvo įrengta speciali mini prieplauka, nuo kurios seniūnijų komandų dalyvių poros baidarėmis plaukdavo į užtvankos vidurį ir iš čia startuodavo, su užduotimi apiplaukti pirmąją parko salą ir kuo greičiau grįžti į starto - finišo vietą, būtinai atplukdant ir baidarėje esantį agurkų maišą.

Žiūrovams ir dalyviams emocijų netrūko ir ant kranto ir vandenyje.

Visoms komandoms įvykdžius plaukimo baidarėmis užduotis paaiškėjo šio renginio nugalėtojai ir prizininkai.

Pirmąją vietą iškovojo Šėtos seniūnijos atstovai: Elona Nagevičienė ir Aurimas Skinulis, antrąją – Krakių duetas – Lina Dabulskytė ir Marius Augustinavičius, trečiąją – Josvainių seniūnijos baidarininkai – Regina Bliūdžiūvienė, Antanas Bliūdžius.

Nugalėtojų ir prizininkų ekipažai buvo apdovanoti Kėdainių rajono savivaldybės įsteigtomis taurėmis, o nugalėtojų ekipažui iš Šėtos seniūnijos atiteko ir Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos pirmininko Virmanto Ivanausko įsteigtas solidus prizas.

Likusios 9 ios renginio dalyvių poros apdovanotos atminimo medaliais, o paguodos prizas, kurį įsteigė LR žemės ūkio rūmų organizatorė Kėdainių rajone Jūratė Juodeikienė ir rajono ūkininkų sąjungos pirmininkas Virmantas Ivanauskas atiteko Truskavos seniūnijos ekipažui , kurį sudarė Neringa Labutinė, seniūnijos kultūros centro atstovė ir seniūnijos seniūnas Vytautas Zakaryza.

Renginio organizatoriai ir vykdytojai nuoširdžiai dėkoja visiems seniūnijų seniūnams ir jų komandų nariams už aktyvų dalyvavimą istorinėje „Agurkininkų regatoje“, baidarių savininkui Rimantui Dubosui už šaunias baidares, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybai ir jos darbuotojams, padėjusiems vykdyti šį renginį, visiems rėmėjams, žiūrovams, sirgaliams už komandų palaikymą.

Organizatorių informacija

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: