Graži ir jauki Kėdainių arena sparčiai kyla iš statybų aplinkos

2013-07-16 | Skiltis: Krašto naujienos

Šiandien Seimo narys Viktoras Fiodorovas, rajono mero pavaduotoja Nijolė Naujokienė, administracijos direktorius Romualdas Gailiūnas, AB „Lifosa“ generalinis direktorius Jonas Dastikas, apsilankę bebaigiamoje įrengti Kėdainių arenoje, įsitikino, kad rugpjūčio pradžioje tikrai viskas bus kaip reikiant padaryta! Kaip žinia, rugpjūčio 5 dieną arena sulauks krepšinio gerbėjų antplūdžio, o per Miesto šventę, rugpjūčio 9 dieną, įvyks jos oficialus atidarymas.

Šiomis dienomis uždarosios akcinės bendrovės „Vikstata“ darbininkai atlieka baigiamuosius darbus: klojama grindų danga, įrengiamos pakabinamos lubos, klijuojami fototapetai. Nemažai darbininkų dirba lauke: takai, aikštelės jau išasfaltuoti, iškloti trinkelėmis, tad atliekami tik paskutiniai baigiamieji aplinkos tvarkymo darbai. Liepos pabaigoje objektą turėtų priimti valstybinė komisija.

V. Fiodorovas, N. Naujokienė, R. Gailiūnas, J. Dastikas šiandien apžiūrėjo baigiamas įrengti patalpas, aptarė iškilmingo renginio detales.

Vicemerė N. Naujokienė sakė, kad jai arena atrodo labai solidi, vientiso, skoningo interjero bei eksterjero ir labai optimalaus dydžio Kėdainiams. „Turėsime ir areną, ir stadioną šalia, veiks dar ir Sporto mokykla su moderniu lengvosios atletikos maniežu, – tik norėk sportuoti! – džiaugėsi vicemerė puikiomis kėdainiečių galimybėmis.

„Arena labai jauki, – tai pirmiausia krinta į akis, – sakė V. Fiodorovas, – gal dėl to, kad nedidukė, gal dėl labai šauniai suplanuotų erdvių, įrengimo detalių. Kėdainiečių kultūriniam ir sportiniam gyvenimui ši arena – idealus objektas“.

Didžiąją dalį ši arena veiks kaip sporto mokykla, vakarais, savaitgaliais bus rengiami įvairūs sporto ir kultūros renginiai. Komplekse galės vykti krepšinio varžybos, o salė lengvai bus transformuojama į futbolo, tinklinio aikštę ar bokso ringą. Čia galės vykti koncertai ir spektakliai, kiti renginiai, kurie į Kėdainius sukvies daug svečių.

Nekantriai laukiame rugpjūčio 5-osios, kai arenoje vyks Lietuvos krepšinio rinktinės, besiruošiančios Slovakijoje vyksiančiam Europos čempionatui, kontrolinės varžybos su Belgijos krepšininkais.

Parengė Rūta Švedienė, Kėdainių rajono savivaldybės vyr. specialistė

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: