Labiausiai krepšiniui atsidavė – kėdainiečiai

2013-12-09 | Skiltis: Visuomenė

Šį sezoną Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) daugiausiai žiūrovų į rungtynes pritraukia „Nevėžio“ krepšininkai, lyginant miesto gyventojų ir lankomumo santykį.

Pagal populiaciją, Kėdainiai yra vos aštuntas miestas šalies pirmenybėse. Vidutiniškai į vieną mačą susirenka po 1470 žiūrovų – 5,6 proc. viso miesto gyventojų.

Antrą vietą užima taip pat galingą sudėtį subūrusi „Pieno žvaigždžių“ ekipa, kurios namų susitikimus stebi po 344 gerbėjų. Pasvalys yra mažiausias LKL miestas, todėl tai sudaro net 4,7 proc. miesto populiacijos.

Trejetuką užbaigia Utenos „Juventus“ klubas – 4,1 proc. Šios komandos rungtynės vidutiniškai sutraukia po 1160 žmonių, tačiau tai yra vienintelis miestas, kuriame jau svečiavosi abu Lietuvos grandai – Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir Kauno „Žalgiris“.

Ketvirtą ir penktą vietą atitinkamai užima Prienų „TonyBet“ (4,6 proc.) bei Garliavoje žaidžiantys Kauno r. „LSU-Atleto“ krepšininkai (3,6 proc.).

Kėdainių arenoje iš viso yra 2236 sėdimos vietos, o beveik sausakimšai ji buvo užpildyta rungtynėse su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ (2100 žiūr.).

Sekmadienį į Kėdainius atvyksta Klaipėdos „Neptūnas“. Gintaro Leonavičiaus auklėtiniams šį sezoną tai bus tik pirmasis varžovas, kuris varžosi tarptautiniame fronte.

KK „Nevėžis“ informacija

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: