Konsultantų komanda - siekis teisingai informuoti stojančiuosius

2012-07-11 | Skiltis: Kultūra ir švietimas

Nuo liepos 16 iki rugpjūčio 6 dienos, Lietuvos studentų atstovybių sąjunga (LSAS) su specialiai parengta konsultantų komanda jau penktus metus iš eilės konsultuos būsimus studentus klausimais, susijusiais su studijų pasirinkimu Lietuvos aukštosiose mokyklose.

LSAS pastebi, kad priėmimo į aukštąsias mokyklas laikotarpiu stojantiesiems iškyla daug su jų ateitimi bei studijų pasirinkimu susijusių klausimų, tad siekdami užtikrinti, jog būsimieji studentai gautų visą šiuo metu jiems reikalingą informaciją LSAS subūrė specialiai parengtą konsultantų komandą. Siekiame, atkreipti dėmesį, jog būsimus studentus konsultuos artimiausi šiai akademinei pusei atstovai – patys studentai.

Liepos 16 - rugpjūčio 6 dienomis ši komanda atsakinės į visus būsimiemes studentams iškilusius klausimus, kuriuos bus galima užduoti: telefonu, elektroniniu paštu, internetinio telefonijos tinklo “Skype” pagalba bei užsukus į LSAS biurą. Pasitelkiant visas šias komunikacijos priemones yra siekiama, kad profesionaliai teikiama informacija būtų prieinama kuo platesniam stojančiųjų ratui.

„Ši LSAS iniciatyva būsimiems studentams sudaro galimybes jau dabar pabendrauti su savo būsimais kolegomis, kurie jau studijuoja, išgirsti tiesią ir tikslingą informaciją iš studentiškų lūpų. Per paskutiniuoisu keturis metus konsultuojant stojančiuosius, pastebėjome, jog klausimai, kuriuos užduoda abiturientai išlieka panašūs kiekvienais metais, o aktualiausi jų: priėmimo į aukštąsias mokyklas kriterijai, gyvenamosios vietos suteikimo, studijų sąlygos ir studijų kokybė aukštosiose mokyklose, socialinės garantijos bei paskolų išdavimo tvarka ir kiti. Taip pat manome, kad šiais metais abiturientams iškils esminių klausimų dėl pirmais metais taikomų studijų stipendijų skyrimo tvarkos. Tad studijų stipendijų skyrimo ir mokėjimo tvarkos išaiškinimui skirsime išskirtinį dėmesį.“ – teigia LSAS prezidentas Vilius Morkūnas.

LSAS siekdama užtikrinti profesionalų konsultantų darbą bei remdamasi penkerių metų konsultavimo patirtimi vykdė specialius konsultantų mokymus, užtikrinančius tinkamą komandos pasiruošimą teikti atsakymus į stojančiųjų užduodamus klausimus. Šįmet organizuodama mokymus LSAS taip pat kreipėsi į Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) atstovus, prašydami suteikti ruošiamiems konsultantams papildomos informacijos, susijusios su bendrojo priėmimo vykdymu, taip siekdami visapusiškai paruošti būsimus studentus jiems aktualiais klausimais informuojančią komandą.

Visą rūpimą informaciją, LSAS suburta ir specialiai apmokyta konsultantų komanda, suteiks: telefono numeriais: 8 5 231 30 33, 8 606 13000, „Skype“ – lsaskonsultantai, el.paštu - konsultantai@lsas .lt bei užsukus į LSAS biurą įsikūrusį Vilniuje, Geležinio vilko g. 12.

LSAS informacija

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: