Pareigūnai pradėjo vykdyti prevencines priemones prie pėsčiųjų perėjų

2013-04-12 | Skiltis: Krašto naujienos

Balandžio 11-ąją Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo vykdyti prevencines priemones prie pėsčiųjų perėjų, esančių šalia mokymo įstaigų. Šia priemone siekiama stebėti, kaip vairuotojai vykdo pareigas pėstiesiems ir kaip pastarieji laikosi Kelių eismo taisyklių. Taip pat norima užkirsti kelią kitiems teisės pažeidimams, užtikrinti viešąją tvarką.

Balandžio 11-ąją pareigūnai patruliavo Kėdainiuose, Kauno g. Jie ten dirbo vieną valandą iš ryto ir vieną valandą po pietų. Per šį laikotarpį dėl smulkių Kelių eismo taisyklių pažeidimų ne bausta, o stengtasi pakalbėti, paaiškinti. Taigi įspėti 9 pėstieji, 6 dviratininkai ir 12 transporto priemonių vairuotojų. Kaip pastebi pareigūnai, dažniausiai daromi pėsčiųjų ir dviratininkų pažeidimai – ketinimas eiti ar važiuoti per gatvę degant draudžiamam šviesoforo signalui ir ne pėsčiųjų perėjoje. Įspėti transporto priemonių vairuotojai važiavo su neįjungtomis artimosiomis žibintų šviesomis.

Balandžio mėnuo – Saugaus eismo mėnuo, tad būkime atsargūs, apdairūs kelyje, gerbkime vieni kitus, laikykimės Kelių eismo taisyklių ir išvengsime nelaimės kelyje.

Kėdainių r. PK informacija

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: