Jaunimas kviečiamas užfiksuoti stresą fotografijose

2013-11-08 | Skiltis: Susitikimai

Stresą patiria daugelis žmonių – jis tapo kone kasdienybe, tačiau kaip su juo kovoti žino ne visi. Padėtį bent iš dalies imasi keisti dvi jaunimo organizacijos iš Lietuvos ir Lenkijos. Jos užsibrėžė tikslą suteikti moksleiviams žinių kaip atpažinti ir įveikti stresą. Viena iš programos „Veiklus jaunimas“ remiamos tarptautinės jaunimo iniciatyvos dalis – fotografijų konkursas.

„Iki šių metų pabaigos 16 – 26 metų jaunuoliai kviečiami įamžinti stresą fotografijose. Greičiausiai tai nėra lengva, tačiau streso atpažinimas – tai pirmas žingsnis į ramesnį ir sveikesnį gyvenimą. Tik pradėjus atpažinti ir suvokti savo emocijas galima išmokti jas suvaldyti“, - sako projektą įgyvendinanti Lietuvos jaunimo centro savanorė Modesta Šopaitė.

Fotografijų vertinime ir atrankoje galės dalyvauti tik tie darbai, kurie bus sukurti pačių autorių, siunčiant juos bus nurodyti fotografijų ar fotoreportažo pavadinimas, autorius atsiųs savo kontaktinius duomenis.

„Atrankoje dalyvaus tiek Lietuvos jaunimo centro, tiek Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw savanoriai. Nugalėtojų laukia specialūs prizai, taip pat bus surengta geriausių darbų paroda. Tikimasi, kad tai paskatins bendruomenių atstovus dažniau kalbėti apie streso daromą žalą ir atrasti būdus kaip jo išvengti“, - sako Modesta Šopaitė.

Konkurse bus vertinamas nuotraukų originalumas, meniškumas, taip pat bus apdovanota daugiausia facebook lankytojų pritraukusi ir „patinka“ surinkusi nuotrauka.

Organizatoriai nuotraukų laukia iki gruodžio 31 d. adresu info@ljc.lt . Detalesnė informacija apie konkursą skelbiama Lietuvos jaunimo centro puslapyje bei facebook paskyroje.

Lietuvos jaunimo centro informacija

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: