„Nevėžis“ sekmadienį sieks 100-osios pergalės LKL istorijoje

2013-11-08 | Skiltis: Sportas

Artėjantis savaitgalis Kėdainių „Nevėžio“ komandai gali tapti istoriniu – Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) sieks 100-osios pergalės.

Nuo 2002 metų aukščiausiame šalies divizione rungtyniaujantis „Nevėžis“ iki šiol yra iškovojęs 99 pergales, o jubiliejinę pergalę jau gali pasiekti sekmadienį, kuomet savo žiūrovų akivaizdoje stos į mūšį su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa.

„100 yra geras skaičius. Man šis klubas yra labai svarbus. Kėdainiečiams „Nevėžis“, manau, taip pat yra reikšminga detale, jeigu į rungtynes susirenka apie pusantro tūkstančio žiūrovų ir jų vis daugėja. Šį sezoną yra surinkta normali komanda, o galutinių rezultatų lauksime pavasarį“, – kalbėjo ilgametis „Nevėžio“ klubo prezidentas Petras Staliorius.

Per keturis žaistus LKL mačus „Nevėžis“ dar nė karto nesuklupo ir turnyro lentelėje užima pirmą vietą, o ketvirtoje vietoje įsitaisiusi „Pieno žvaigždžių“ komanda savo sąskaitoje turi keturias pergales bei du pralaimėjimus.

Dar nė karto per visą klubo istoriją „Nevėžis“ LKL sezono nėra pradėjęs keturiomis pergalėmis iš eilės.

„Nevėžio“ gretose net šeši žaidėjai renka dviženklį taškų skaičių – Tyrone’as Brazeltonas (16,5), Arvydas Šikšnius (15,5 tšk.), Gintaras Leonavičius (14,5 tšk.), Vilmantas Dilys (12,5), Simas Buterlevičius (12) ir Valdas Dabkus (9,5).

Tuo tarpu „Pieno žvaigždes“ į priekį veda Artūras Jomantas (13,2 tšk.) ir Evaldas Kairys (10). 19 taškų pirmame LKL mače su Utenos „Juventus“ pelnė Dovydas Redikas.

Šį susitikimą Kėdainių klubas simboliškai paskelbė mėnesio rungtynėmis ir po jų suteiks progą visiems norintiems gerbėjams pabendrauti su krepšininkais, gauti jų autografą ar kartu nusifotografuoti.

„Nevėžis“ ketvirtadienį visam sezonui atpigino bilietus ir nuo šiol jie atitinkamai kainuos tik 5, 7 ir 10 litų.

Rungtynės tarp „Nevėžio“ ir „Pieno žvaigždžių“ sekmadienį (11.10) prasidės 15 val.

KK „Nevėžis“ informacija

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: