„Redirected / Už Lietuvą!“ aktorius Danielis J. Williamsas: apie pirmus kartus Lietuvoje

2013-11-25 | Skiltis: Įvairenybių palėpė

Emilio Vėlyvio filme „Redirected / Už Lietuvą!“ vaidinęs britų aktorius Danielis Johnas Williamsas interviu metu prisipažino apie pirmus kartus, patirtus Lietuvoje. Aktoriui didžiausią įspūdį paliko pirmos susišaudymo scenos kino aikštelėje, taip pat pirmieji nuvažiuoti kilometrai priešpriešine eismo juosta bei pirmą kartą lietuviškai ištartas „aš tave myliu“.

„Šaudyti iš ginklo buvo žiauriai kieta ir įdomu. Dariau tai pirmąkart būtent Lietuvoje. Rankose laikydamas ginklą, užtaisytą pilna apkaba, visuomet buvau labai atsargus ir norėjau būti 100 procentų tikras dėl to, ką darau“, – sako D. J. Williamsas.

Aktoriaus teigimu, susišaudymo scenos iš jo pareikalaudavo maksimalaus susikaupimo ir atsakomybės. D. J. Williamsas visuomet norėdavo įsitikinti, ar niekam nesukels pavojaus, ir jau kūrė planus apie tai, kur „neštų skudurus“ įvykus nesėkmingam šūviui.

„Manau, kad žmonės neturėtų žaisti su ginklais. Įsivaizduokite, kas būtų nutikę, jei aš būčiau netyčia paspaudęs gaiduką ir ką nors nudėjęs? Tikrai nebūčiau laimingas. O jūs daugiau niekada manęs nepamatytumėte. Kuo greičiau bėgčiau iš Lietuvos. Tai būtų tikras „Redirected“ (nukreipimas anglų k.)“, – teigia aktorius.

Įtampos akimirkų aktoriui netrūko ir po ilgų valandų filmavimo aikštelėje.

„Teko kurį laiką važiuoti automobiliu priešpriešine eismo juosta, kol supratau, jog esu Lietuvoje, ne Didžiojoje Britanijoje, ir eismas čia vyksta dešine kelio puse. Bet nežinau, ar tai buvo didesnė klaida, ar mėginimas taisyklingai lietuviškai ištarti „aš tave myliu“, – juokiasi D. J. Williamsas.

Aktorius su nostalgija prisimena filmavimus Lietuvoje. D. J. Williamsas pažada grįžti į šią, kaip pats sako, „gražią bei magišką“ šalį. Greičiausiai tam, kad išgertų kavos ar stiklą pamėgto gėrimo su savo „lietuviška šeima“ – taip jis vadina „Redirected / Už Lietuvą!” filmo komandą.

D. J. Williamso interviu galite pamatyti čia: https://www.youtube.com/watch?v=EpTuSNknQD8.

Emilio Vėlyvio režisuoto filmo „Redirected / Už Lietuvą!“ premjera įvyks 2014 m. sausio 10 d.

„Redirected / Už Lietuvą!“ kuria prodiuserių kompanija „Kino kultas“. Tai trečiasis pilnametražis režisieriaus E. Vėlyvio filmas, pirmieji du – „Zero“ ir „Zero II“ – Lietuvoje susilaukė milžiniško žiūrovų dėmesio. Būsimi kino juostos „Redirected“ fanai kviečiami burtis „Facebook“ puslapyje, skirtame supažindinti su filmo naujienomis: www.facebook.com/RedirectedMovie. Filmo teaser‘į rasite čia: www.youtube.com/watch?v=InKMG9Cckqw.

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: