Kėdainiečiai startavo tradiciniame bėgime „Kauno ruduo 2013“

2013-10-22 | Skiltis: Sportas

2013-10-20 Kauno Kleboniškio miške vyko tradicinis bėgimas „Kauno ruduo 2013“. Nors oras nuo ryto ypatingai neatrodė tinkamas bėgimui, tačiau finišo liniją kirto net 213 dalyvių, kurie rungėsi dviejose distancijose: 2.5 (finišavo 100 bėgikų) ir 10 km (finišavo 113).

Kėdainių sporto mokyklos bėgimo entuziastai, treniruojami Roberto Kaselio ir Zitos Peleckienės „Kauno ruduo 2013“ bėgime iškovojo 3 prizines vietas.

Merginų tarpe 2,5 km distanciją greičiausiai įveikė Austėja Kavaliauskaitė (9:58,8 min., tr. Robertas Kaselis). Trečioji finišavo Simona Railaitė (10:01,2, tr. Z. Peleckienė). Austėja 12-18 metų mergaičių tarpe buvo pirma, Airida Biliūtė (10:40,3, tr. Z.Peleckienė) – trečia. Sandra Laurynaitė ir Kamilė Daunoravičiūtė (tr. R. Kaselis) atitinkamai užėmė 7-8 vietas. Simona Railaitė moterų grupėje iškovojo pirmąją vietą.

Vaikinų iki 18 metų grupėje 4 liko Ringaudas Juodauga (9:19.6 min, tr. Z.Peleckienė). Vilius Pavolis užėmė 7 (9:34,5 min.), Daumantas Liutinskis - 8 (9:39,9 min), Arminas Rudenko - 12 (9:59,2 min.) vietas. 10 km trasoje jėgas išbandė trenerio R. Kaselio auklėtiniai Arnoldas Budrys ir Justė Bilevičiūtė. Arnoldas trasą įveikė per 39:00,2 min. ir užėmė 16 vietą. Justė moterų tarpe liko 4 (45:39,0 min.).