Įregistruotas Gerai Gerai ilgiausiai groto vieno kūrinio rekordas

2013-12-23 | Skiltis: Įvairenybių palėpė

GeraiGerai_rekordo_apdovanojimas_1Pirmąjį birželio savaitgalį vykusiame miesto festivalyje „Loftas Fest 2013“, šalia muzikinių pasirodymų, menų dirbtuvėlių, riedlenčių parkų ar žinomų Lietuvos ir pasaulio lektorių paskaitų, festivalininkus masino ir rekordo siekimas. Tuomet Vilius Tamošaitis, geriau žinomas Gerai Gerai slapyvardžiu, 5 valandas be perstojo grojo vieną savo kūrinių. Rekordus fiksuojanti agentūra „Factum“ detaliai išanalizavo pateiktą medžiagą ir vos prieš savaitę oficialiai patvirtino registruojanti pasiekimą.

„Džiaugiuosi, kad rekordas pagaliau patvirtintas ir bus įrašytas į knygą“, - kalbėjo Gerai Gerai. „Dar labiau džiugu, kad tuomet grota „Super Ladygirl“ daina atrado savo klausytoją ir šiuo metu kuria naujas istorijas. Internete sklando mažiausiai 9 skirtingos kūrinio versijos ir 10 vaizdo klipų, kurių vieną režisavo Arūnas Eimulis.“

Gerai Gerai šypsosi, kad prieš pat Kalėdas įteiktas rekordą patvirtinantis raštas viena geriausių šventinių dovanų. Sertifikatu atlikėją apdovanojo „Lofto“ šeimininkas Viktoras Diawara, kuris vos tik išgirdęs apie planuojamą performansą, pats pasiūlė jį organizuoti festivalio metu.

Ilgiausiai groto vieno kūrinio rekordas pasiektas talkinant būriui muzikantų. Tarp jų 2012 metų „Lietuvos balso“ laimėtoja Julija Jegorova ir finalistė Berta Timinskaitė, paslaptingasis Beissoul bei mergaitišką drum & bass muziką atliekančios grupės „Shamanna Bug“ vokalistė Agnė. Maratoną ištverti padėjo ir kartu su Gerai Gerai bendruose projektuose dalyvaujančios Kamilė Kielaitė – Kami, Oneida bei Dominyka.

Gerai Gerai – Super Ladygirl (Einius remix)

http://youtu.be/uL7kh0NNZ0U

Dainos „Super Ladygirl“ remiksų puslapis:

http://superladygirl.geraigerai.com/

GeraiGerai_rekordo_apdovanojimas_2

GeraiGerai_rekordo_apdovanojimas_3

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: