Valstybinė mokesčių inspekcija dėkoja mokesčių mokėtojams

2013-12-31 | Skiltis: Visuomenė

VMIValstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) dėkoja mokesčių mokėtojams – gyventojams ir bendrovėms už sąžiningai ir laiku sumokėtus mokesčius 2013 metais. Kaip rodo preliminarūs duomenys, š.m. Valstybės biudžeto planas bus viršytas keliais šimtais milijonų litų.

Gruodžio 27 dienos duomenimis, mokestinių pajamų į Valstybės biudžetą surinkta 15,5 mlrd. litų – 70 mln. litų daugiau, nei planuota. Be to, mokėtojai, kaip rodo įplaukų stebėsena, paskutinėmis metų dienomis aktyviai atsiskaito su Valstybe, todėl VMI prognozuoja iki dviejų šimtų milijonų litų biudžeto perviršį.

Pažymėtina, kad šių metų gruodį mokesčių mokėtojams Pridėtinės vertės mokesčio (PVM) permokos VMI perves apie 100 milijonų litų daugiau nei pernai – apie 550 mln. litų (praėjusiais metais pervesta 456 mln. litų), o vien be prašymų grąžins virš 100 milijonų litų PVM.

„VMI dėkoja mokesčių mokėtojams, kad laiku ir sąžiningai moka mokesčius, taip prisidėdami prie Valstybės gerovės. Nuosekliai augantis pasitikėjimas Mokesčių inspekcija bei jos teikiamomis paslaugomis atspindi sklandų tarpusavio bendradarbiavimą. Džiaugiamės, kad užmezgėme tvirtą partnerystę, kasmet duodančią teigiamų rezultatų“, - pažymi VMI prie FM viršininkas Modestas Kaseliauskas, linkėdamas geriausios kloties 2014 metais.

VMI informacija

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: