Gerai Gerai įrodė galintis sudominti ir akustinės muzikos gerbėjus

2013-12-10 | Skiltis: Įvairenybių palėpė

Apdovanojimų „M.A.M.A 2013“ organizatoriai Gerai Gerai įvardino kaip vieną iš pretendentų metų elektroninės muzikos kūrėjo titului. Tuo tarpu pats atlikėjas nusprendė įrodyti gebantis išjudinti ne tik klubinėtojus, bet ir gyvos muzikos mėgėjus. Savo klausytojus jis sukvietė į akustinį koncertą, o vieną dainą iš pasirodymo paviešino ir internete.

„Su muzika esu kiekviename žingsnyje. Kai panyri joje, nori nenori gimsta galybė idėjų. Viena tokių seniai brandintų, akustinis koncertas, kurį padėjo įgyvendinti „Geltonos Sofos“ klubas,“ – pasakojo vaikinas. „Buvo neįprasta. Repeticijos metu Elzė, grojanti arfa, paprašė vieno kūrinio natų, tuomet supratau, kad nė neįsivaizduoju kaip būtent toje dainoje turėtų skambėti šis styginis instrumentas. Taip, improvizacijos netrūko.“

Kartu su kontrabosu grojusiu Kipru Pugačiuku, arfa Elze Saldžiūnaite, ukulele Tautvydu Meildaikiu, pianinu Greta Garmašaite, perkusija Rosandrijumi Savčiuku ir vokalistėmis Kamile Kielaite-Kami, Agne Šiaulyte bei Gabriele Vasiliauskaite pasirodymus prodiuseris planuoja pratęsti. „Pastebėjau, kad iki tobulo varianto mums pritrūko vienos nakties. Vadinasi mažiausiai dar vienas koncertas tikrai bus,“ – šypsosi Gerai Gerai ir siūlo įvertinti „Geltonos Sofos“ klubo užfiksuotą dainą „Super Ladygirl“.

Gerai Gerai akustiškai – Super Ladygirl

http://youtu.be/qwOu9a1OOuo

nuotraukų autorius: Maz Lin Noir

Knypava.lt

Rašykite komentarą

Saugumo kodas: