Ledo ritulininkai pradėjo sezoną

2012-10-24 | Skiltis: Sportas

Ledo ritulio komanda „LRK Kėdainiai“ pradėjo oficialų 2012/13 m. ledo ritulio sezoną. Pirmose nacionalinės lygos rungtynėse prieš Elektrėnų „Energiją“ kėdainiečiai buvo sutriuškinti „sausu“ rezultatu 5:0.

Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausio diviziono startas virto ledo ritulio švente renovuotuose Elektrėnų ledo rūmuose. Naujojo sezono atidarymą stebėjo keli šimtai žiūrovų. Atidarymu ir jaunųjų ledo ritulininkų pasirodymu prasidėjęs „Energijos“ sezonas komandai tapo pirmuoju po ilgos pertraukos, kai klubas žaidžia tik Lietuvos čempionate. Praėjusių metų fi nale „Energija“ kėdainiečius sutriuškino net 13:1.

Šiais metais „Energija“ žaidžia jau stipriausios sudėties. Rungtynėse elektrėniškiai pirmuosius du įvarčius pasiekė per 18 sekundžių pirmojo kėlinio viduryje, taip gerokai palengvindami savo užduotį. Per visą dvikovą elektrėniškiai užtikrintai rodė savo pranašumą ir neleido pelnyti įvarčių Raimondo Štrimaičio treniruojamiems kėdainiečiams.

Aukščiausiame divizione žaidžiantys kėdainiečiai spalio 28 dieną Kauno ledo ritulio arenoje susitiks su „Vilniaus VNA“ ledo ritulio komanda.